Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elterjedt az a mai...

Mennyire elterjedt az a mai társadalomban, hogy egy nő inkább bevállalna még 1,2,3+ gyereket csak azért, hogy annyival is később keljen vissza v . Elmennie dolgozni?

Figyelt kérdés
Pl. olyanokra gondolok ahol a szülők nehezebb anyagi körülmények élnek és a több gyerek eltartása még nehezítené az életüket, de a feleség mégis hajthatatlan hiába, hogy a férj nem tartaná jó ötletnek.

2018. jan. 11. 09:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
Sokan még egy-két gyerekkel se mennek vissza dolgozni. Gyerekeket behajítják bölcsődébe-óvodába reggeltől késő délutánig ők meg otthon hereveréznek.
2018. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30%
Én a 2 fiamal összesen 2 évet voltam itthon utána vissza mentem dolgozni ,késöbb lányomal 1,5 évet voltam itthon és azota is dolgozom.
2018. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%

11# próbálj keresni olyan munkát, főleg faluról úgy , hogy 7-16:30-ig van iskola, ovi és a kedves férj 6-18-ig dolgozik és nincs külső segítőd(pl. nagyszülő) 45F.

Babysittert úgy sem találsz, ha igen akkor pedig annyit kér amennyit kb. egy átlagos nő keres.

2018. jan. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző albérletemből azért költöztem el, mert már nem bírtam elviselni, hogy az egy fallal mellettem lakó kisded kétóránként felvisít, és hosszú percekig megállás nélkül üvölt. A pihentető alvást el is felejthettem, de még napközben is baromi zavaró volt. És én még csak a hangját hallottam, nem én szültem, nem én pelenkáztam, etettem, takarítottam utána, altattam, neveltem, meg mit tudom én még, mit kell egy gyerekkel csinálni.

Ezek után nem értem, miért hiszi bárki, hogy babázni jobb, mint dolgozni. Értem én, hogy vannak nagyon szívás munkák, de ennyire? Ha nem lennének anyai-apai ösztönök, és a szex nem lenne élvezetes dolog, egy generáción belül kihalna az emberiség. Racionálisan nézve nem éri meg gyereket vállalni.

2018. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!