Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mi lenne ha...

Mit tegyek? Mi lenne ha elmennék otthonról, úgy, hogy senki sem tudja? Anyámmal van baj, és talán így átértékelne engem?

Figyelt kérdés
Úgy értem, örülne hogy meglettem, élek. Van egy nagy problémám vele kapcsolatban, valamit nagyon tilt nekem, és sehogy sem tudom rávenni. Csal kiabál, balhézik, fenyegetőzik. Félre értés ne essék, nem egy tinis kis problémáról van szó. Én már nem bírom tovább. Tudom, gyerekesen hangzik ez az ötlet, már az öngyilkosságon is gondolkodtam, ezekről senkinek nem beszélek csak magamban őrlődöm. Semmilyen más megoldás nincsen sajnos. Vagy az elszökés, vagy az öngyilkosság. 23/L
2010. jún. 5. 10:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen nem elszökni kell, hanem elköltözni és élni a saját életedet a magad erejéből.
2010. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, felnőtt ember vagy, költözz el és kész. Egy idős vagyok veled, és már három éve külön lakom a szüleimtől. Dolgozom, tanulok, fenntartok egy albérletet, élem az életem. Nem tudom, mi ebben olyan nehéz.
2010. jún. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés infót adsz, így nem lehet nagyon mit mondani, csak azt, amit az előttem szóló írt. Mi volna egyébként a probléma?
2010. jún. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetesen gyerekes vagy 23 éves létedre. Elszökéssel meg öngyilkossággal akarod zsarolni édesanyádat... Felnőtt vagy, költözz el, éld a saját életed, akkor nem fog se tiltani, se balhézni veled.
2010. jún. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Miből gondoljátok, hogy nem balhézna? Az elköltözés nem olyan egyszerű. Nincs rendes munkám, részmunkaidőben dolgozom, higyjétek el keresem, de nem találom. Azért tettem fel így a kérdést mert nincs már megoldás. Vagy elhúzok innen és kinyírom magam, vagy meg fogok bolondulni.
2010. jún. 5. 10:48
 6/29 anonim ***** válasza:
77%

Hát,ha 23 évesen még ott tartasz,hogy elszöknöd kell,vagy öngyilkolni,akkor tényleg jobb,ha anyádra hallgatsz.

majd ha felnőttél,akkor tudsz dönteni magadról.

2010. jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

mert már felnőtt érett nő vagy!!!!

gondolkozz önálóan!!!!

2010. jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
De ha zsarolva lennétek?
2010. jún. 5. 11:07
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 évesen az első fizetésemmel a zsebemben költöztem el. 23 éves koromban már 2 éves volt fiam! Mit tud egy 23 éves felnőtt nőnek megtiltani az anyukája? Nem értem!

Szedd össze magad! Nőlj fel! Írj több infot, hogy segíthessünk! Vagy ülj le beszélgetni anyuddal és érvekkel győzd meg (már ha vannak érveid). Egyébként meg ne nyafogj, nem vagy már ovis! Ne szökj! Ne hisztizz! Ne akarj öngyilkos lenni! Ez a TE életed, nélüled nem fog működni!

2010. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
100%
min vitatkozik mindig anyukád? Mi a probléma? Lehet hogy van erre is valami megoldás, és el se kéne költöznöd otthonról! hm?
2010. jún. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!