Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mi lenne ha...

Mit tegyek? Mi lenne ha elmennék otthonról, úgy, hogy senki sem tudja? Anyámmal van baj, és talán így átértékelne engem?

Figyelt kérdés
Úgy értem, örülne hogy meglettem, élek. Van egy nagy problémám vele kapcsolatban, valamit nagyon tilt nekem, és sehogy sem tudom rávenni. Csal kiabál, balhézik, fenyegetőzik. Félre értés ne essék, nem egy tinis kis problémáról van szó. Én már nem bírom tovább. Tudom, gyerekesen hangzik ez az ötlet, már az öngyilkosságon is gondolkodtam, ezekről senkinek nem beszélek csak magamban őrlődöm. Semmilyen más megoldás nincsen sajnos. Vagy az elszökés, vagy az öngyilkosság. 23/L
2010. jún. 5. 10:25
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Nem hagyja hogy azzal a pasival legyek akit szeretek. Amikor elmondtam neki, hogy együtt vagyunk, kiverte a balhét és hogy felejtsem el a pasit különben bevágja a kocsiba a ruháimat és elmegy a pasimékhoz bedobálja a ruháimat az udvarukba! Én nem akarom, hogy leégessen egy egész falu előtt, megalázzon a kollégáim előtt hogy ezt csinálta velem. Azt mondja, inkább ne éljek, de nem fogja hagyni hogy ezzel a pasival legyek. Meg is vert.

Hogy a pasimmal mi baja, azt most nem részletezném. Nagyon hosszú.

2010. jún. 5. 11:14
 12/29 A kérdező kommentje:
Ja és öngyilkossággal fenyegetőzik. nem bírom tovább.
2010. jún. 5. 11:14
 13/29 anonim válasza:
100%
volt már más pasid is? Ha igen, őket elfogadta, és csak vele van gondja?? 23 évesen elég érdekes, hogy nem TE választhatod ki, hogy kivel akarsz együtt lenni...
2010. jún. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Tényleg ezt mondta az anyád? "Azt mondja, inkább ne éljek, de..."

Nem találok szavakat.

És ezután ő fenyegetőzik öngyilkossággal?

Hajrá!...

El kell költözni, nincs mese.

Én is 18 éves korom óta vendégségbe járok "haza", minden rendben van így.

2010. jún. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Nem tudsz a párodhoz költözni? Vagy esetleg együtt mehetnétek albérletbe. Anyuci meg majd idővel megunja a balhézást, ha látja, hogy nincs közönsége.
2010. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Ő az első pasim.

Nem tudunk most még összeköltözni, főleg amíg nekem csak részmunkaidőm van. Max. fél év múlva.

2010. jún. 5. 11:24
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Jajj te már egyszer kérdezted ugyan ezt. Akkor is meg lett mondva, hogy nőlj már fel végre és viselkedj a korodhoz illően. Ha helyben nem találsz munkát, akkor menj oda, ahol találsz. Van most is munkahelyed, spórolj annyit, hogy ki tudj venni egy lakást, aztán keress munkát ott, ahol adad. Még mindig nem értem, miért bonyolítod túl ennyire.
2010. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
Anyukádnak mi a problémája a pasival??
2010. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok aki túl bonyolítja. Hanem anyám. Felőlem mehetne egyszerüen az egész, békességben, boldogságban. Régebben voltam már depressziós, kezeltek pszichiátrián. (4 éve) Most megint kezdem érezni azokat a dolgokat csinálom mint amikor kezdtem depresszióba kerülni. Én nem akarok megint a diliseknél kikötni!!! Félek hogy ez lesz.
2010. jún. 5. 11:31
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

... hm... gondnokság alatt állsz? Másként nem tudom elképzelni, hogy egy 23 éves FELNŐTT NŐT "meg is ver" az anyja, és ő idejön siránkozni, mint egy 10 éves kislány... És mit vársz itt a válaszadóktól?

Adjunk neked lakást, meg pénzt a fenntartására?

2010. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!