Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mi lenne ha...

Mit tegyek? Mi lenne ha elmennék otthonról, úgy, hogy senki sem tudja? Anyámmal van baj, és talán így átértékelne engem?

Figyelt kérdés
Úgy értem, örülne hogy meglettem, élek. Van egy nagy problémám vele kapcsolatban, valamit nagyon tilt nekem, és sehogy sem tudom rávenni. Csal kiabál, balhézik, fenyegetőzik. Félre értés ne essék, nem egy tinis kis problémáról van szó. Én már nem bírom tovább. Tudom, gyerekesen hangzik ez az ötlet, már az öngyilkosságon is gondolkodtam, ezekről senkinek nem beszélek csak magamban őrlődöm. Semmilyen más megoldás nincsen sajnos. Vagy az elszökés, vagy az öngyilkosság. 23/L
2010. jún. 5. 10:25
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Neeem, dehogy is. A kérdésemet ha még egyszer elolvasod, látod majd hogy nem erről szól. Legszívesebben elmennék itthonról, úgy hogy ne találjanak meg. Csak tesóm is vizsgázik még a következő hetekben, nem akarom hogy miattam ne sikerüljön neki. Mert gondolom keresnének ezerrel.
2010. jún. 5. 11:46
 22/29 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdésed?
2010. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondaton-kérdésen van a hangsúly! De bocs már, hogy megkérdeztem!
2010. jún. 5. 11:51
 24/29 anonim ***** válasza:
Most már én sem értem... melyik utolsó kérdésed a lényeg?
2010. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Tök mindegy most már sza.rok bele az egészbe!
2010. jún. 5. 13:14
 26/29 anonim ***** válasza:
Na ugyan ezt csináltad kb. fél évvel ezelőtt is, amikor kiírtál egy ilyen kérdést. Egy csomó javaslatot kaptál, de neked egyik sem tetszett, aztán az lett a vége, hogy kb. 6 oldalnyi válasz után megsértődtél, és egy hasonló felkiáltással elküldtél mindenkit a fenébe, aki segíteni próbált. De ugye csak annak lehet segíteni, aki hagyja. Te csak sipákolsz, de még mindig nem voltál képes megoldani a problémádat.
2010. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Anyukádnak van igaza.

Az a pasi,aki nem áll ki melletted.Ebben az esetben nem költözhetsz hozzá,csak ekkor meg akkor,nos ez a pasi nem barátnak való.

Valószínűleg csak kihasznál,te ezt nem látod,mert szerelmes vagy,anyád viszont nem az!

2010. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Előző kérdésednél is ugyanilyen kisgyerekesen gondolkoztál.

Ideje lenne felnőni, nem gondolod?

Talán anyukád is szánalmasnak tartja, hogy 23 évesen neki kell eltartania téged! Tipikus szerencsétlen, éretlen ember vagy, aki képtelen megállni a saját lábán!

Mi az, hogy ilyen munkád van? Bakker, nézd meg más városban, ha keresel, találsz!!! TALÁLD MÁR FEL MAGAD!

2010. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

tegnap 13:45. Szerintem te összetévesztesz valakivel... soha senkit nem osztottam le, fél évvel ezelőtt meg tuti nem írtam ilyen jellegű kérdést...


Utolsónak: keresem én, de nem találok, mindenhol elutasítanak, a nagyobb városba ami tőlünk 30km-re van is próbálkoztam már számtalanszor, meg tudják hogy nem helyi vagyok már mehetek is a pi-csába, egyértelmű hogy a helyit veszik fel hamarabb, annak nem kell utiköltséget téríteni. Úgyhogy aki azzal jön hogy milyen egyszerű munkát találni az nagyon téved.

2010. jún. 6. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!