Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám a párjához akar...

Anyukám a párjához akar költözni, úgy 130 km-rel odébb, de én nem akarok menni. Hogy gátolhatnám meg?

Figyelt kérdés
"apánk" már évek óta iszákos. Másfél éve költöztünk el, de amíg ott laktunk sem volt egy nagy családi kapcsolat. Annyi változott, hogy a kisváros másik részébe költöztünk. Anyum megismerkedett egy férfival (miután elvált egyből) aki 130 km-re él hivatalosan. Néha nálunk van, bírjuk is tesómmal. A hétvégén mondták meg, hogy hozzáköltözünk a nyáron. Én nem akarok. Idejárok suliba, itt vannak a barátaim, a család (anyum részéről) itt van félórányira. Amikor az osztályban is felvázoltam egy lány mondta milyen mázlista vagyok, hogy nekem végre sikerülne innen kiszabadulnom, egy vagy 12x nagyobb városba kerülnék, hogy mennyi lehetőségem nyílna. De én nem akarom, nekem ez a "putri" kell, a barátaim, nem kell a lehetőség. Mit tehetnék? 16L
2018. febr. 6. 16:53
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
18%

"Szeretem anyut és nem lenne az a pénz amiért én visszamennék apámhoz."


Ehhez képes mégis hátba akarod támadni...

2018. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
61%
130 km semmi, kb. másfél óra út. Én itt Budapesten belül utaztam annyit az egyetemre minden hétköznap. A barátokkal /rokonokkal tudsz találkozni hétvégenként, nem akkora táv. Ami a párkapcsolatodat illeti: 16 éves vagy, ebben a korban gyorsan változik minden. Tudom, hogy most úgy érzed, a barátod életed szerelme és soha nem fogsz tudni ennyire szeretni senki...de hidd el, még akár 2-3-4 ilyen személy is lesz majd az életedben, bármilyen hihetetlen is ez most a számodra. És ne így legyen, de nyárig még bőven szakíthattok. Ha meg tényleg ő a nagy szerelem, azt a két évet így is,úgyis átvészelitek.
2018. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Szia! A kérdésedre most találtam rá úgy érzem,hogy már nem nagyon tudnák mit írni,mivel ősz van. De megkérdezhetném,hogy mi lett a vége ./l
2018. szept. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!