Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok van egy kishúgo...

17 éves vagyok van egy kishúgom is de egyszerűen már nem tudom hogy mit csináljak, teljesen kikészültem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apám sokat dolgozik,kamionsofőr és csak szombat-vasárnapra ér mindig haza,szombaton általában nagyon ideges,fáradt mindig és legtöbbször iszik,szegény anyámat már kikészítette teljesen idegileg és most én próbálom 17 évesen kontrollba tartani ezt a sok nehézséget,szegény húgom is sajnálom,anyám már arra is gondolt hogy apámba kést szúr hogy végre tanulja meg hogy itthon legyen normálisabb,a családom kezd teljesen kikészülni és lassan én is és meg szeretnék előzni minden tragédiát mielőtt valami baj történne,kérem segítsetek mert komolyan nembírom már ezt,kivagyok teljesen. :(
2018. febr. 17. 15:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
77%
Aha. szóval folyamatosan agresszívak, anyád majdhogynem gyilkosságot tervez, apád piál meg veszekszik- de te azért akarod hogy ne váljanak, mert annyira szereted őket (végtére is mintaszülők)- és még csak véletlenül se azért mert kell az öreged pénze mi?
2018. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Képzeld hogy nem azért mert "kell az öregem pénze" mert leszarom a pénzt,nem kényesztetett kis farkincának neveltek,de azért kössz az együtt érzést,egyébként anyám csak apám miatt van kikészülve,ja és ha apám nem inna akkor nem lenne semmi baj. :)
2018. febr. 17. 16:03
 13/31 A kérdező kommentje:
És a pénz miatt pedig csak a húgomat sajnálom,de semmi baj elnézem. :)
2018. febr. 17. 16:04
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Hiába szereted őket, ha ez a helyzet így senkinek se jó.

Hány éves a húgod?

2018. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
11 éves én meg áprilisba leszek 17
2018. febr. 17. 16:09
 16/31 anonim ***** válasza:
45%
De most milyen együttérzést vársz? Betegekkel , sérült emberekkel szoktak együttérezni. Itt van egy piás agresszor, egy pénzbe szerelmes nő, és egy visszamaradott fiatal, aki önző módon kardoskodik egy egyértelműen szar házasság mellett. Erre kell a buksisimi ?
2018. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Akkor mondd meg hogy mit csináljak?Akasszam fel magam vagy mégis mit???
2018. febr. 17. 16:20
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

4: Tudod, van gyerektartás, fejenként 20%, tehát apukád fizetésének 40%-a volna az az összeg, amit megkapnátok akkor is, ha nem ő a gondviselőtök.

Ezen felül a családi pótlék is.

2018. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
95%
10: Válás után is megmarad az apukád és tudod szeretni. Most sincs otthon heti 5,5 napot... Nem teljesen értem, mi változna a számodra.
2018. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Mer mit akarsz csinálni ? Már így is többet vállaltál mint kellene. Édesanyádnak kellene felnőttként viselkednie. Ha ő a körülmények ellenére apuddal marad , fogadd el.
2018. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!