Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok van egy kishúgo...

17 éves vagyok van egy kishúgom is de egyszerűen már nem tudom hogy mit csináljak, teljesen kikészültem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apám sokat dolgozik,kamionsofőr és csak szombat-vasárnapra ér mindig haza,szombaton általában nagyon ideges,fáradt mindig és legtöbbször iszik,szegény anyámat már kikészítette teljesen idegileg és most én próbálom 17 évesen kontrollba tartani ezt a sok nehézséget,szegény húgom is sajnálom,anyám már arra is gondolt hogy apámba kést szúr hogy végre tanulja meg hogy itthon legyen normálisabb,a családom kezd teljesen kikészülni és lassan én is és meg szeretnék előzni minden tragédiát mielőtt valami baj történne,kérem segítsetek mert komolyan nembírom már ezt,kivagyok teljesen. :(
2018. febr. 17. 15:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
78%
Faterodnak kellene megváltozni.Ha tudsz vele beszélni, kérdezz rá miért ilyen feszűlt mindig. Nállunk is a szülők vitatkoztak 40èvig.Válás sose került szóba. 18 èves koromba lelèptem otthonról. Akinek olyan a termèszete sajnos nem fog megváltozni. Kikèszit mindenkit. Kèrdès. Meddig bìrod idegekkel?
2018. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
61%

Kedves kérdező!

Legyél te a híd kettejük között, és védd meg a kishúgodat. Egy idült barom alkoholistát nem fogsz tudni megváltoztatni. Támogasd az Édesanyádat, hogy ki tudjon tartani.

2018. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti válaszoló,nem tudom meddig birom még de szerintem már nem sokáig.
2018. febr. 17. 19:29
 24/31 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,támogatok mindenkit akit tudok,de néha engem is kéne valaki támogasson csak nincs ki
2018. febr. 17. 19:30
 25/31 A kérdező kommentje:
Néha már annyit idegeskedek hogy szó szerint lebetegszem tőle
2018. febr. 17. 19:48
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos innen most hiába írom, hogy együtt érzek veled. Sokra nem mész vele. Próbáld megbeszélni a szüleiddel, hogy te ezt így nem bírod tovább és gondolniuk kéne a húgodra is. Ez így senkinek se jó. Esetleg keresd fel a suli pszichológust vagy egy felnőtett, akiben megbízol eléggè, hogy elmond neki.
2018. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáddal beszélj.Mondd el őszintén mit érzel,és kérdezd meg tőle,nem-e érzi úgy,hogy jobb lenne nyugalomban élni,apádtól külön,vagy mit is szeretne valójában.Ha szeretne külön menni,de a pénz visszatartja,megmondod neki hogy elmész diákmunkára pluszban,valahogy megoldjátok.Ha nem akar különválni,akkor semmit nem tudsz csinálni sajnos.
2018. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Mentené a fene anyámat, olyan gyorsan lépnék le onnan, ahogy lehetne, ök meg öljék meg egymást, ha ilyen brmok.


Apád agressziv piás, anyád pénzéhes idiota, egy közös van bennük: hogy leszrják a gyerekeiket. Itt egyedül a hugod sziv,majd mert ö még kislány elköltözni.

2018. febr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Figyelj! Nem tudunk okosabb tanácsot adni. Apám egy állat volt. Anyu 2 helyen dolgozott és faterom csak vitte a pénzt. Kajánk sosem volt. Aztán anyu megelégelte és kivágta a büdös francba. Akkor hiányzott nyilván 1 fizetés és én is tanultam még, de megoldottuk nélküle. Sokkal nyugisabb volt az élet. Valamit valamiért.
2018. febr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Mansour ***** válasza:
Döbbenet... az senkinek sem jut eszébe, hogy apukád talán azért ilyen, mert olyan és annyi munkát kell végeznie, amit már nem bír. Ha szeretnétek még normális családot, ha a szüleid valamennyire még szeretik egymást, akkor üljetek már össze, és beszéljétek meg a problémákat! Lehet, hogy csak annyi lenne a megoldás, hogy apukád egy nyugalmasabb munkát keres magának, és akkor kicsit szerényebben, de normálisan élhetnétek.
2018. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!