Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok van egy kishúgo...

17 éves vagyok van egy kishúgom is de egyszerűen már nem tudom hogy mit csináljak, teljesen kikészültem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apám sokat dolgozik,kamionsofőr és csak szombat-vasárnapra ér mindig haza,szombaton általában nagyon ideges,fáradt mindig és legtöbbször iszik,szegény anyámat már kikészítette teljesen idegileg és most én próbálom 17 évesen kontrollba tartani ezt a sok nehézséget,szegény húgom is sajnálom,anyám már arra is gondolt hogy apámba kést szúr hogy végre tanulja meg hogy itthon legyen normálisabb,a családom kezd teljesen kikészülni és lassan én is és meg szeretnék előzni minden tragédiát mielőtt valami baj történne,kérem segítsetek mert komolyan nembírom már ezt,kivagyok teljesen. :(
2018. febr. 17. 15:10
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy apád alkoholista, ha sofőr, csak hétvégén ihat. Lehet nem bírja ki otthon másképp. Próbáljátok meg szeretni. Anyukádnak kellene változnia, szerintem.
2018. márc. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!