Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A katonák nagy része tényleg...

A katonák nagy része tényleg csalja az élettársát/feleségét/barátnőjét?

Figyelt kérdés
Főleg fél vagy egy éves misszió alatt.
2010. jún. 8. 10:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kedves 11:06-os!Nem az ottani helybéli nőkre gondoltam,hanem a laktanyában dolgozó,vagy külszolgálatot teljesítő magyar nőkre!A katonaság egy nagyon zárt közösség,főleg távol az otthontól!
2010. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
56%
Az egyik válaszoló azt írta, hogy a katonáknál nagyobb alkoholisták nincssene. Hát, én ismerek egy pár katonát (inkább több tucatot) de egyáltalán nem isznak, az alkoholizmustól meg bőven messze járnak. Az, hogy csalják -e a párjukat misszióban, halványan, de igen a válaszom. Amikor az én férjem misszióban volt -elég bizarr helyeken- nem kérdeztem tőle, hogy ágybabújt-e valakivel. Lehet, hogy igen lett volna a válasza, lehet, hogy hazudott volna egy nemet, én inkább nem bolygattam ezt a témát. Elég volt, hogy alig várta, hogy hazaérjen, és megöleljen.
2010. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

a katonasággal nem is ez a legnagobb gond, hanem megtanít az alázatra, de korrekt, tisztességes férjnek, családapának nem nevel.

az mindig belül van, hogy ki milyen

aki igazán hű és korrekt, és mégis megesne vele egy kaland, az biztos, hogy a párja észrevenné

de aki tud megcsalni, és utána hazudni, az akkor is olyan, ha otthon van minden nap.

2010. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Katona vagy rendőr most mindegy.

Én amikor összejöttem a rendőr párommal, egy öreg,leszerelt rendőr ismerősömmel találkoztam, aki a következőket mondta nekem: Tudod te egyáltalán mit csinálsz, tudod egyáltalán milyenek a rendőrök? Az összesnek nője van a felesége mellett.

Csak néztem, mert én nem is hallottam még ezt a pletykát a rendőrökről.

Na gondoltam magamban, az fasza lesz, ha ilyen a srác, meg is kérdeztem, hogy ő is olyan, mint amit tartanak róluk?

Azt mondta, hogy majd megtapasztalom, hogy milyen, vannak ilyenek is olyanok is, ő a jó fajtához sorolja magát.

Be is bizonyosodott, hogy egy tisztességes, korrekt, becsületes ember.

2010. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát fogalmam sincs milyenek az ottani nők, de kb. olyanoknak képzelem, mint a magyar nők nagy része.
2010. jún. 10. 08:20
 16/17 anonim válasza:
Két katona párom is volt. Engem itthoni szolgálat alatt is megcsaltak mind a ketten. El sem akarom képzelni, mit csináltak, mikor külföldön voltak...
2010. szept. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

nyilván ... ez nem is kérdés

ahogy tudom, magyaroknál annyira nem divat ez, de amerikai és más külföldi, nyilván nyugati katonnák esetében meg olyan lazán megy a homosex, mint a huzat

2010. szept. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!