Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélye komoly...

Szerintetek van esélye komoly kapcsolatra egy 29 éves lánynak, ha nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy érzem, ki kell írnom magamból a kételyeimet, különben megőrülök. 26 éves vagyok. Jelenleg tanulok, az egyetem vége felé járok. Magamtól ez a gondolat eszembe sem jutott volna, de valahogy ide tévedtem, és azt látom, hogy a többség szerint 30 körül már nem lehet párt találni. Nekem jelenleg nagyon más tölti ki az életemet, nem tudnék hova tenni egy párkapcsolatot, nincs is rá igényem, de butaság is lenne, mert úgy fest, 29 évesen a nulláról kell majd kezdenem, talán még más országban is, de az biztos, hogy a mostani lakóhelyemtől messze, itt ugyanis semmi lehetőségem. Sajnos a barátaimmal esélytelen ezt megbeszélni, jórész fiúk, és minimum hülyének titulálnak, ha azt mondom, félek, hogy egyedül maradok. Tényleg kizáró ok lesz a 29 évem, vagy csak trollkodnak? Gyereket nem szeretnék, ilyen szempontból nem sürget az idő. Kérlek segítsetek!


2018. márc. 15. 19:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Közben eltelt 6 év. Mi lett, mi van Veled azóta?
jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!