Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám kérte menjek le a kisbolt...

Apám kérte menjek le a kisboltba, nemet mondtam az alábbi indok miatt, mire némán nemtetszését adta. Jogosan? 16/l

Figyelt kérdés

Hadd szögezzem le, hogy mondtam apámnak, hogyha hajat moshatok, akkor lemegyek, de erre szemforgatva azt mondta, hogy akkor nem kell.


A helyzet az, hogy 1 nap alatt bezsírosodik a hajam, ezért mindennap mosnom kell, éppen ezért, mert nem tesz jót a mindennapos hajmosás, péntek estétől hétfő reggelik, vagy vasárnap estig (attól függ mikor nem bírom már) nem mosok hajat, vagyis 1 és fél - 2 napig. Régen általánosban rengeteg csúfoltak a zsíros hajam miatt, ezért konkrétan még a szemetet is utálom levinni zsíros fejjel, vagyis kilépni az ajtón.


Amikor apám azt mondja, menjek le a boltba, lemegyek, még akkor este fél 9-kor is. Az egyetlen amitől falra mászok és azt mondom, hogy nem, azaz, hogyha ilyen fejjel akar leküldeni, még akkor is ha csak a közeli kisboltba kell. Lemegyek, csak akkor várja meg amíg megmosom a fejemet. Ezen azért vagyok amúgy fennakadva, mert ő 3 perc alatt fel tudna öltözni, és ugyanannyi idő alatt megjárná az utat mint én. Sőt, ha annyira ellenszenves a séta, akkor kocsival is mehetne, de nem. Magamtól szoktam megkérdezni, hogy kell e valamit vennem a boltból (nappal, csak úgy, hátha), szóval nem lehet azt mondani, hogy semmit nem csinálok, mert de. Amikor kéri, sőt, én szoktam megkérdezni, hogy befizessek e valami számlát, kell e valami a boltból vagy bárhonnan. Illetve a mosogatás is az enyém hétköznaponként és stb. Nem vagyok túldolgoztatva, emiatt nem panaszkodom.


Melyikünknek van igaza?



2018. márc. 18. 15:43
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nem zsíros, de naponta mosom. Egyszerűen szar érzés, hogy mindenemet megmosom este, a fejem meg koszos marad.
2018. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ebben a sztoriban ennyi, hogy esszét írj belőle.:D Mindennapos szülő-gyerek viaskodás. Apád valószínűleg el is felejti holnapra. Te viszont kicsit kényszeres vagy ezzel a hajmosás dologgal és azzal, hogy ennyire túlgondoltad ezt a sztorit.
2018. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudok menni a kisboltba a sarokig mert nincs sapkam ami megszuri a szennyezödeseket ......
2018. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
35%

Használj babahintőport, felszívja a zsírt a hajadról, rászórod, óvastosan bedörzsölöd, és voilá! Vagy vegyél fel sapkát!

Naponta meg ne moss hajat, annál rosszabb lesz! És nem volt igazad! Engem is b*szogattak általánosban, túl kell rajta lépni és nem foglalkozni velük!

2018. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
32%

Semmi gond nincs a naponkénti hajmosással. Én is így teszek, de nem azért mert zsíros, hanem, mert szeretem ha a hajam frissen mosott és illatos. Apukád nem értem miért nem várta meg míg megmosod. Az ő szájhúzogatása gyerekesebb, mint a te ápoltság iránti igényed. Az ápoltságból egy nőnek sosem szabad engedni!

Közben eszembe jutott milyen jó lenne, ha a többi ember is gyakrabban mosná a haját, mert felfordul az ember gyomra pl. sorban álláskor a sok büdös, csatakos hajú egyéntől.

2018. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
17%
Ezentúl hetvegen moss hajat kora reggel h tudj szaladni a boltba , amint irod ez a jelenet mar többször lejatszódott köztetek az évek során
2018. márc. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
38%
Itthon ne kérdezz ilyet,itt ha mosakszol vagy szörtelenitesz fésülködsz már prostinak neveznek sajnos. Igénytelen egy népség. A magyarok 90 % a kezét se mossa meg vécé után és úgy nyul a kajához,szánalmas. Aztán sir h folyton baja van.. Börgyógyászhoz fordulj. Nekem a nizorál és a wu 2 vált be.
2018. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
34%
Az is segitene a hajadon ha meliroztatnad vagy festetned. Az szarit. De erdemes lenne borgyogyaszhoz is elmenned. Biztos tud segiteni.
2018. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
91%
27, az igényesség és a kényszeresség nem ugyanaz. Én is naponta mosok hajt, mert sportolok, izzadok. De nem zárkózom be, ha valami miatt éppen nem tudtam még hajat mosni.
2018. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
24%
Igényesség és kényszerresség tényleg nem ugyanaz. De kezet mosni alap lenne vécé után nem kényszerreség az még. Meg szörős lábbal nyáron kivesz fel szoknyát,attól senki lesz még prosti h szőrtelenít és nyáron nem szkafandert húz 40 fokban,csak otthon van ez a hozzáálás.
2018. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!