Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám kérte menjek le a kisbolt...

Apám kérte menjek le a kisboltba, nemet mondtam az alábbi indok miatt, mire némán nemtetszését adta. Jogosan? 16/l

Figyelt kérdés

Hadd szögezzem le, hogy mondtam apámnak, hogyha hajat moshatok, akkor lemegyek, de erre szemforgatva azt mondta, hogy akkor nem kell.


A helyzet az, hogy 1 nap alatt bezsírosodik a hajam, ezért mindennap mosnom kell, éppen ezért, mert nem tesz jót a mindennapos hajmosás, péntek estétől hétfő reggelik, vagy vasárnap estig (attól függ mikor nem bírom már) nem mosok hajat, vagyis 1 és fél - 2 napig. Régen általánosban rengeteg csúfoltak a zsíros hajam miatt, ezért konkrétan még a szemetet is utálom levinni zsíros fejjel, vagyis kilépni az ajtón.


Amikor apám azt mondja, menjek le a boltba, lemegyek, még akkor este fél 9-kor is. Az egyetlen amitől falra mászok és azt mondom, hogy nem, azaz, hogyha ilyen fejjel akar leküldeni, még akkor is ha csak a közeli kisboltba kell. Lemegyek, csak akkor várja meg amíg megmosom a fejemet. Ezen azért vagyok amúgy fennakadva, mert ő 3 perc alatt fel tudna öltözni, és ugyanannyi idő alatt megjárná az utat mint én. Sőt, ha annyira ellenszenves a séta, akkor kocsival is mehetne, de nem. Magamtól szoktam megkérdezni, hogy kell e valamit vennem a boltból (nappal, csak úgy, hátha), szóval nem lehet azt mondani, hogy semmit nem csinálok, mert de. Amikor kéri, sőt, én szoktam megkérdezni, hogy befizessek e valami számlát, kell e valami a boltból vagy bárhonnan. Illetve a mosogatás is az enyém hétköznaponként és stb. Nem vagyok túldolgoztatva, emiatt nem panaszkodom.


Melyikünknek van igaza?



2018. márc. 18. 15:43
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

# 27, 30


Kérlek, mutass már egy példát ezekre, amiket írtál :D mármint arra, hogy prostinak mondanak, ha szőrtelenítesz, mosakszol, csak mert én ilyennel még soha nem találkoztam sehol sem.

2018. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
28%
Nem rég egy szörtelenitős kérdesnél is a kérdezőt kb lek.vázták h csak pasi miatt törödik magával.. Igényes nő ad magára nem csak pasi miatt. Az igénytelen meg picsog ha a párja férje mellé jár.. Másik a tampon,h azt a használt nők használják,meg ők járnak nőgyógyászhoz is. 2018 van. :O Elvileg Magyarország Europai ország,gyakorlatilag inkább balkán.
2018. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Balkán is Európa. ;)

Linkeld már amúgy a kérdéseket, mert ezzel még mindig nem bizonyítottál semmit.

De tök mindegy, mert most attól még, hogy kiragadtál 1-2 kirívó idiótát, nem jelenti azt, hogy az emberek többsége ilyen. Annyira utálom ezt a folytonos bezzeg nyugaton dumát, amit nincs már olyan téma, aminél nem hozná fel valaki.

2018. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
37%
Lehet,de kezet mosni szerintem alap lenne,és sokaknak szolni kell sajnos 30 40 felett is.
2018. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
57%
Igen, ezt mondjuk én is tapasztaltam már egyes embereknél, de ez abszolút nem csak a magyarokra jellemző, felesleges belekeverni ebbe ezt a témát.
2018. márc. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
40%
Ezt senki nem fogja megérteni főleg nem egy férfi!!! Én minden vasárnap kókuszolajos fejjel vagyok otthon és nálunk is előfordult többször is hogy apám mondta hogy menjek ki a boltba.. Mondom nézzél már a fejemre csatak kókusz olaj... Erre ő: nem is látszik. 😥 Párom dettó épp csatak kókusz vagyok de menjek már vele ide meg oda mondom te se vagy rendes. Amúgy meg nekem is van ilyen heppem én anélkül nem megyek ki még a kukáig se ha az oldalfufrumat nem vasaltam ki ennyi!! Idiótán érzem magam ha összevissza áll. Minden nőnek legalábbis az igényesebbeknek akadnak ilyen agyrémjei. De amúgy valóban nem normális hogy ennyire gyorsan zsírosodik a hajad.
2018. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
23%
A zsíros haj hogyan függ össze a kisboltba járással?
2018. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Annyira sajnálom, hogy nem az n lányom vagy.
2018. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!