Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14év után szétmenni vagy élni...

14év után szétmenni vagy élni együtt mert már 42 vagyok, sex se olyan főleg, h volt 15hó kohagyás? FF

Figyelt kérdés

15ik éve vagyunk eggyütt és februárban kaptam össze a párommal mert 15hónapja nem voltunk eggyütt az ágyban csak aludni! Soha nem kaptam választ mindig azt mondta nem akar róla beszélni!! Majd olyan 3 hétig veszekedtünk mert már úgy éreztem ezt át kell beszélnünk ha nem megy szép szóval akkor veszekedve, ilyet is a fejemhez vágott: “primitív ősember vagyok állatias ösztönökkel!!!” Csak mert rá mertem kérdezni miért nem voltunk eggyütt 15 hónapja, én másik házban aludtam azt gondoltam jobb lesz a különlét majd Ő rádöbbent szeret és 6szor sexeltünk is mikor visszamentem aludni de én már nem kívántam és el se tudtam menni csak orálba amit előtte soha nemis engedett de most mondtam neki csinálja meg mert nem megy máshogy (elnézést, h ezt írtam!!!) Ő lehet rádöbbent szeret de azt hiszem elhidegültem! Eröltessem a kapcsolatot? Megvan mindenünk ami kell egy átlagos élethez, én42 Ő37, saját hitelmentes ház, 2kocsi, nagy moci, pénz is van félretéve, fél misit keresek havonta Ő meg 200felett kicsivel de nem tudom pontosan mennyivel mert sose kérdezem (nem dicsekvésként írtam le, csak a tisztánlátás miatt!)

Nincs gyerekünk amit én jó pár éve akarok de ő nem, kivéve mióta nem veszekszünk azóta mondja, h akar (nekem van gyerekem az előzőtől, neki nincs) nem vagyunk összeházasodva sem.

Szerintetek mit kellene tennem?? Maradjak mellette? Vagy kezdjek új életet? Ilyeneken jár a fejem, h csak pánikol és azért békülne!



2018. ápr. 9. 07:21
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Te se vedd zokon de nem érdekel az a véleményed és a nyomorodban felém kimutatott indulatod ami nem szervesen kapcsolódik a kérdésemhez! Nekem erre sem időm sem energiám nincs! Ha jól emléxem NEM az volt a kérdés, h beszéljük át igaz-e a fizum v h beszéljük át az írásom mert szúrja a szemed, h már nem úgy írok mint rég... xarom le ez már nem az a világ! Válltozz Te is és ne légy röghöz kötött!
2018. ápr. 10. 10:13
 42/46 anonim ***** válasza:
31%
Na látod, ez már nem az a világ, ahol mindennap szexelsz a nőddel. Változz te is. ;)
2018. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
49%

"Ne vedd zokon, de tényleg annyira nehéz komolyan venni valakit, aki ennyire analfabéta."

Ne vedd zokon 40-es, de jelentettem hogy csak veszekedni akarsz - de maradt a nyomi hsz-ed.

Akkor meg vedd zokon: húzzál már innen a dolgodra!

2018. ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
47%
Ennyi örömöd legyen, jóbarát.
2018. ápr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem én kezdtem!! Én csak kérdést tettem fel és voltak sokan aki válaszoltak amit köszönök de írtak rosszindulatúak is akiknek nincs más dolguk valszeg és szinte kényszert éreznek arra, h belekössenek valakibe...
2018. ápr. 10. 12:53
 46/46 anonim ***** válasza:

Baszki, én az első válaszoló vagyok, most 6 évvel később belefutottam a kérdésbe újra. A baszki arra vonatkozik, hogy az elsőként beírt válaszom után megjelentek a fogyatékosok is.


Hadd kérdezzem meg, végül mi lett?

febr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!