Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14év után szétmenni vagy élni...

14év után szétmenni vagy élni együtt mert már 42 vagyok, sex se olyan főleg, h volt 15hó kohagyás? FF

Figyelt kérdés

15ik éve vagyunk eggyütt és februárban kaptam össze a párommal mert 15hónapja nem voltunk eggyütt az ágyban csak aludni! Soha nem kaptam választ mindig azt mondta nem akar róla beszélni!! Majd olyan 3 hétig veszekedtünk mert már úgy éreztem ezt át kell beszélnünk ha nem megy szép szóval akkor veszekedve, ilyet is a fejemhez vágott: “primitív ősember vagyok állatias ösztönökkel!!!” Csak mert rá mertem kérdezni miért nem voltunk eggyütt 15 hónapja, én másik házban aludtam azt gondoltam jobb lesz a különlét majd Ő rádöbbent szeret és 6szor sexeltünk is mikor visszamentem aludni de én már nem kívántam és el se tudtam menni csak orálba amit előtte soha nemis engedett de most mondtam neki csinálja meg mert nem megy máshogy (elnézést, h ezt írtam!!!) Ő lehet rádöbbent szeret de azt hiszem elhidegültem! Eröltessem a kapcsolatot? Megvan mindenünk ami kell egy átlagos élethez, én42 Ő37, saját hitelmentes ház, 2kocsi, nagy moci, pénz is van félretéve, fél misit keresek havonta Ő meg 200felett kicsivel de nem tudom pontosan mennyivel mert sose kérdezem (nem dicsekvésként írtam le, csak a tisztánlátás miatt!)

Nincs gyerekünk amit én jó pár éve akarok de ő nem, kivéve mióta nem veszekszünk azóta mondja, h akar (nekem van gyerekem az előzőtől, neki nincs) nem vagyunk összeházasodva sem.

Szerintetek mit kellene tennem?? Maradjak mellette? Vagy kezdjek új életet? Ilyeneken jár a fejem, h csak pánikol és azért békülne!



2018. ápr. 9. 07:21
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
71%

10: Akkor minek van a férfival a nő, ha ennyire rossz neki vele? :D

Egyébként meg leírta a kérdező, hogy ezerszer megkérdezte, hogy mi a gond, beszéljék meg. De a nő nem akart semmit sem tenni azért, hogy jobb legyen a kapcsolat.

De biztosan a férfi a rossz mindenért.

(Egyébként nő vagyok, mielőtt engem is egy férfi állatnak titulálnának :D)

2018. ápr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
61%

Mint irták előttem nem a szex ott a probléma.

Ettől sokkal nagyobb és komolyabb bajok vannak ott.

Furcsállom hogy te csak ezt veszed észre.

Én abban is biztos vagyok hogy vagy nagyon beteg ezen a téren a nő, vagy van akivel ezt megoldja.

Te csak arra vagy jó hogy a jó fizetésből megéljen és esetleg mással félre dugjon.

Nekem az is furcsa hogy te 15 hónap után nem tudsz elmenni szexben.

De az is lehet hogy valamiért undorodik tőled, rossz a szagod vagy bármi, persze ezt nem meri, szégyelli meg mondani. Vagy csak egyszerűen olyan rossz a kémia köztetek hogy jobb neki nélküled.

Az biztos hogy fiatal ember vagy és ez nem élet.

Menjetek külön , mindkettőtöknek jobb lesz, találtok is magatokhoz valót.

2018. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
85%

Döntsd el, szereted-e vagy csak megszokásból vagytok együtt? Ha szereted, tegyél meg mindent, hogy javuljon a helyzet (kommunikáció!). Ha csak megszokás, nincs értelme csodára várni. Ahhoz, hogy "majd csak eltelik az élet", mindketten nagyon fiatalok vagytok!

Add meg az esélyt mindkettőtöknek.

2018. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
42%
ez pofon egyszeru eset, te ferfikent fiatal vagy, az egesznek semmi ertelme vagyis irany kulon
2018. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
90%

" Soha nem kaptam választ mindig azt mondta nem akar róla beszélni!! "


Azért ez a mondat sok mindent elmond.


Hidd el, jobb lesz Nektek külön.

2018. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
20%

Soha nem kaptam választ mindig azt mondta nem akar róla beszélni!! "


Azért ez a mondat sok mindent elmond.



Meglehet. de talán csak azt hogy addigra rájött a nő hogy nincs értelme beszélni, mert nem változik semmi.

2018. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
98%

Tanulj az én hibámból.

Én is benne maradtam a halódó kapcsolatban, mert nem mertem kilépni. Nálunk 2-3 havonta volt szex, nem is kívántam, ő se. Gyerekünk már volt, ez plusz nehézséget jelentett. Egyszerűen már annyira régen voltunk együtt, hogy nem tudtuk elképzelni, milyen a másik nélkül. Kapcsolatfüggővé váltunk, pedig heti szinten veszekedtünk. Nem szerelem, nem is szeretet, függőség volt. Anyagi és szülői közösség. A gyerek is megsínylette a veszekedéseinket. Ez a gyűlöllek-szeretlek kapcsolat minket is hazavágott. Bebeszéltük magunknak, hogy csak egymásnak vagyunk valók.

Nagyon nagy nehézségek, brutális összekapások és fájdalmak után sikerült elszakadni, utána pedig jött a bosszúálló válás, gyerek ellenhangolása, tiltása, pereskedés.

Ne akarj ilyen körülmények közé gyereket és ne akarj így élni. Újra lehet és kell is kezdeni.

2018. ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
48%

Tizenév után már a szeretet az ami összefűzi a kapcsolatokat.Az érdekes

"vad "szex a múlté.Ami egy pár éve tűzbe hozott,most a fejedhez vágják.

Jaj,állatias ősember vagy.Pedig olyan akarsz lenni mint a boldog időkben.A szerelem kihült,ami nem baj,ha átmgy szeretetbe,de csak szeretetből,vagy sajnálatból nem kellene szerelmeskedni senkivel sem.

Azért mert ezzel a társadat is megalázod.Ezt nagyon gyorsan tisztáznotok kellene,ez a kapcsolat már régen véget ért.

2018. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
4%
Megcsaltad?
2018. ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

Mindenkinek válaszolni külön külön jó lenne se csak szétfloodolnám vele az oldalt.

Én szerettem, Ő állítólag szeret.

Nem hiszem, h a pénz miatt lenne velem mert az apja nagyon-nagyon gazdag! Elejében ellenezték is mert az amit én keresek az “semmi” szinte...

Én mindig olyan voltam, h ami az enyém az közös de amit Ő keres azt nem kérdezem meg, de spóroló Ő is!

Saját erőnkből van amink van és nem kaptunk nem is kértünk segítséget!

Olyan nem volt a 15hónap előtt, h Ő kezdeményezzen de most mióta lenyugodott mert nem veszekszünk azóta igen Ő kérdezte meg csináljuk-e.

Az, h ősember lennék-e arra azt mondtam neki a sex a párkapcsolat alappillére mert anélkül csak lakótársi vagy baráti kapcsolatról lehet beszélni sztem!

Sztem nem csalt meg és én sem őt (miért hazudnék itt?) tényleg nem csaltam meg.

Sokszor próbálkoztam a 15hó alatt de sosem akarta mindíg elutasított! Az, h most meg nekem nem megy az azért van mert már most meg én nem kívánom és nem azért mert puha!

Volt nőgyógyásznál mert azt mondja az a baj azért nem voltunk együtt mert fáj neki és állítólag azt állapíták meg, h születési rendelleneség miatt meg van vastagodva a volt szűzhártyánál az izom, majdnem el is hittem de tegnap meg kérdeztem tőle, h az azelőtti 13 évben nem fájt? Na erre nem kaptam azóta se választ csak annyit, h a múltba temetkezem és kifogásokat keresek! Neki nem igazán voltak kapcsolatai mert ilyen szigorú nevelést kapott, lehet tényleg azt gondolta nem olyan fontis egy kapcsolatba pedig szerintem igen! Nagyon értelmiségi sok diplomás család és tesók ugye... Most, h így alakult meg én vagyok a bukó gondolom pedig meg lehet érteni engem is szerintem hisz 15hó folyamatos elutasítás az sok, más már rég megcsalta vahy elhagyta volna sztem! Mostmeg ugyan kimutatja, h kellek neki minden téren de vajon igaz vagy csak a magánytól való félelem az oka??? Én is félek a válltozástól de ha eggyütt maradnánk akkor meg lehet megismétlődne!

Meg ott van az is ugye, h a sok elutasítástól azt hisze elhidegültem és már csak az évek meg az emlékek kötnek össze...

2018. ápr. 9. 12:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!