Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14év után szétmenni vagy élni...

14év után szétmenni vagy élni együtt mert már 42 vagyok, sex se olyan főleg, h volt 15hó kohagyás? FF

Figyelt kérdés

15ik éve vagyunk eggyütt és februárban kaptam össze a párommal mert 15hónapja nem voltunk eggyütt az ágyban csak aludni! Soha nem kaptam választ mindig azt mondta nem akar róla beszélni!! Majd olyan 3 hétig veszekedtünk mert már úgy éreztem ezt át kell beszélnünk ha nem megy szép szóval akkor veszekedve, ilyet is a fejemhez vágott: “primitív ősember vagyok állatias ösztönökkel!!!” Csak mert rá mertem kérdezni miért nem voltunk eggyütt 15 hónapja, én másik házban aludtam azt gondoltam jobb lesz a különlét majd Ő rádöbbent szeret és 6szor sexeltünk is mikor visszamentem aludni de én már nem kívántam és el se tudtam menni csak orálba amit előtte soha nemis engedett de most mondtam neki csinálja meg mert nem megy máshogy (elnézést, h ezt írtam!!!) Ő lehet rádöbbent szeret de azt hiszem elhidegültem! Eröltessem a kapcsolatot? Megvan mindenünk ami kell egy átlagos élethez, én42 Ő37, saját hitelmentes ház, 2kocsi, nagy moci, pénz is van félretéve, fél misit keresek havonta Ő meg 200felett kicsivel de nem tudom pontosan mennyivel mert sose kérdezem (nem dicsekvésként írtam le, csak a tisztánlátás miatt!)

Nincs gyerekünk amit én jó pár éve akarok de ő nem, kivéve mióta nem veszekszünk azóta mondja, h akar (nekem van gyerekem az előzőtől, neki nincs) nem vagyunk összeházasodva sem.

Szerintetek mit kellene tennem?? Maradjak mellette? Vagy kezdjek új életet? Ilyeneken jár a fejem, h csak pánikol és azért békülne!



2018. ápr. 9. 07:21
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

... Emellett már nekem sincs sok elvesztegethető évem, mert gyereket is szeretnék. Nincs ebben semmi ultimátum, mondd meg nyíltan, hogy ez közelít-e az elképzeléseidhez, vagy srm. Feleslegesen ne raboljuk egymás utolsó igazán versenyképes éveit."


40F

2018. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
53%

42 évesen írástudatlanul mivel lehet fél misit keresni?

Szerintem ezt oszd meg, mert itt sok embernek jól jönne ez az információ morzsa.

2018. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
87%
Mi 13 éve vagyunk együtt. Voltunk fent is és lent is. Én azt mondom, hogy megéri küzdeni. A környezetünk irigyel minket és jók a körülményeink. Az életünket irigylik, az oda vezető nehèz utat nem. Sok erőt kívánok nektek!
2018. ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Kedves 32-es! Ezen vagy felakadva, h mennyit keresek? Meg jössz ilyennel, h írástudatlan vagyok? Ezt miből szűrted le? Nem azértbírt, h dicskedjek vele! Hanem a tisztánlátás miatt, h nincsenek anyagi problémáink! Szánalmas vagy...
2018. ápr. 9. 16:37
 35/46 anonim ***** válasza:
81%

15ik, eggyütt, 6szor, sexeltünk, eröltessem, én42 Ő37,

egymás után három felkiáltójel

Rosszul használod az idézőjelet, így ahogy leírtad, azt jelenti a mondat, hogy saját magára mondta a párod, hogy primitív ősember állatias ösztönökkel.

A vesszőket ide-oda leb...szod a mondatokban, hogy lássák, hogy megtalálod a billentyűzeten, de csak módjával, tehát fogalmad sincs, hova kellene pontosan tenni. :D

Úgy írsz, mint egy buta ember, ezért merül fel az olvasóban, hogy megint itt a tanácstalan írástudatlan páciens.

2018. ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Ad1 vezetek Ad2 már nem az a világ van... van aki meg ékezet nélkül ír és akkor mi van? Ilyeneken felakadni? Ez már nem az őskor ha nem vetted volna észre...
2018. ápr. 9. 17:03
 37/46 anonim válasza:
56%

Az irigy emberek mindig próbálják a saját megkeseredettségükkel megfertőzni a többi embert. Így kevésbé érzik magányosnak magukat a nyomor szigetén.

Az ilyeneknek nem kell válaszolni. Had hőbörögjön csak a helyesírásodon. Neki csak ennyi maradt.

2018. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
45%

Azt mondtad nincs szex , 15 hónapja , utana irod, hogy 6 szor szexeltetek.

Ellentétes info

2018. ápr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem olvastál el mindent 13 év ok, utána 15 hó nem, azóta eltellt pár hétben történt válltozás, pontosabban 1 héten belül 3 nap alatt. Így részletesebben jó?
2018. ápr. 9. 21:43
 40/46 anonim ***** válasza:
32%
Ha 40-en felül vagy, te elvileg még abban az időben jártál iskolába, amikor olyan világ volt, hogy a beledet kitaposták egy olyanért, hogy "eggyütt". Ne vedd zokon, de tényleg annyira nehéz komolyan venni valakit, aki ennyire analfabéta.
2018. ápr. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!