Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltöztem, de nagyon zavar,...

Elköltöztem, de nagyon zavar, hogy a testvérem elfoglalta a szobámat, mit lehet ezzel az egésszel kezdeni?

Figyelt kérdés
Másfél éve költöztem a barátomhoz, megvagyunk, de kicsi a hely, sok cuccom még otthon van, szóval nem érzem magaménak a helyet és mivel az ő családjáé a lakás nincs is sok beleszólásom a dolgokba. Imádom ha van egy saját helyem, egy kuckóm ez nekem létkérdés. Volt is egy szobám még otthon, de befoglalta a hugom(neki is van külön szobája). Nagyon fura és fáj látni a szobám, amikor hazamegyek, a bútorok átrendezve, a cuccaim bedobozolva, kb semmit nem találok, semmi nem olyan mint volt. Anyáék azt mondják, bármikor mehetek haza, bármennyi időre, de így már nem is tudom hol aludnék akár csak egy éjszakát is. Nem tudom mit kéne tenni, beletörődni, hogy kitúrt a tesóm és az életem bedobozolva és már nem tudok visszamenni, hiszen ez a felnőttkor, vagy még megpróbálhatom finoman viszafoglalni azt ami az enyém (volt?)?
2018. ápr. 21. 11:27
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Elköltöztél... mi a fenének tartsák fenn a szobádat, ha már máshol laksz? Vagy rendezzenek be múzeumot talán?!


Ha nagyobb a VOLT szobád, akkor teljesen természetes, hgoy a még otthon élő tesód megy oda, te meg mikor néha hazajársz, alszol a másikban.

2018. ápr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Mellesleg minek kellett átköltözni egy másik szülői házba?!


A felnőttség ott kezdődik, hogy KÜLÖN kecóba mentek, nem anyósékhoz cuccol be egyikőtök. :D

2018. ápr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Amúgy ne nyávogj már, ha a pasiddal összevesztek, szakítotok, akkor megcsiálják neked vagy a régi, vagy a másik szobát.


Én is elköltöztem, a fiatalabb öcsém pedig megkapta a szobámat, a párom szobájában is a testvére lakik mikor elment otthonról.


Felnőtt! ember ezen nem akad fenn.

2018. ápr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Sztem ideje felnőni... vagy ha nem nőttél fel, nem elköltözni. A felnőttlét nem úgy megy, hogy amikor akarok, akkor felnőtt vagyok, de amikor meg nem akarok felnőtt lenni, akkor megyek haza ujjat szopizni a plüssök közé a birodalmamba. Ha ennyire gáz, hogy nincs saját tered, nem kellett volna felnőttesdit játszani és a párodhoz költözni.


Az egyeten gáz a dologban az, hogy a hugi önkényesen összepakolta a cuccaidat - előbb meg kellett volna beszélni. Amúgy meg a szüleidé a lakás, így a szobád is igazából, sosem volt jogilag a tiéd, ha ők engedték a húgodnak, akkor ez van.


Aki meg azzal jön, hogy jaj, mi van, ha a kérdezőnek haza kell költöznie... akkor kirámolnak a szobából és újra megcsinálják. Ennyi. Mintha előírás lenne, basszus, hogy csak a gyerekkori szobájának az érintetlen másába lehetne visszafogadni.

2018. ápr. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!