Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3,5 éve együtt vagyok a...

3,5 éve együtt vagyok a párommal. Én szeretném komolyabbra fordítani, de ő még nem biztos benne, hogy velem akarja összekötni az életét, mivel még nem éltünk együtt. Ha ennyi év alatt nem tudta eldönteni, akkor ott már baj van, nem?

Figyelt kérdés
30 év felé közeledünk mindketten. Van értelme rá várni?
2010. jún. 14. 09:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Huh, így nehéz ítélkezni, hisz nem ismerjük őt sem, és téged sem, nem tudjuk hogyan indult a kapcsolat, milyen helyzetben vagytok... Teljesen elzárkózik a közös jövő tervezése elől? Azt én is úgy gondolom, hogy aki engem akar, az tudja 1-2 év után, nem kell hozzá 5-10 év (főleg nem 30 körül). Ezt csak te érzed, hogy mennyit tudsz várni rá, és főleg, hogy érdemes-e rá várnod?!
2010. jún. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
49%

Nem, nincs baj, jól gondolja a párod, lakva ismerni meg a másikat. Ha negyven felé közelednétek, ez akkor is normális lenne, hogy előbb szeretne kicsit egy háztartásban élni veled. Próbáljatok meg összeköltözni és ne nyaggasd addig ezzel. Ha működik úgy is, akkor ő fogja majd szóba hozni a házasságot. Egy közös háztartás-közös kassza felállás igen sok mindent tud felszínre hozni.

32/n

2010. jún. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
57%

Hát igen...szerintem is van valami baj...3 év nagy idő...az én párom 21 és tudom, hogy szándékozik egyetem után összeházasodni velem...

Számomra fontos, hogy lássam a közös jövőt...

Ha nem látja veled a jövőt, illetve nem biztos benne, ne haragudj a kérdésemért, de miért vagytok együtt? :-S


Ez kicsit úgy hangzik számomra, mintha várná, hogy hátha jön egy "jobb" és akkor majd megpattan. Te meg addig jó leszel...:-S

2010. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Hát elég érdekes, hogy 3,5 év után egy összeköltözéstől húzódozik, pedig ugyebár még az sem végleges.

Ugyanakkor azt gondolom, hogy a ti egyéni tempótok, igényetek dönti ezt el. Uncsitesómék 10 éve együtt vannak, és csak tavaly költöztek össze, házasságról még mindig nincs szó, de már megosztanak egy lakást.

Kinek mi a tempója, meg mi a normális. Ti ezen a téren ezek szerint nem passzoltok.


Beszélned kellene vele, hogy mégis mit gondol, mert neked mások lennének az igényeid, háthadűlőre jutnátok. ha nagyon elutasító, akkor valószínűleg komolytalan.

2010. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, lány vagy. Szerintem, ha már ezt te pedzegetted neki, hogy szeretnél valami komolyabbat, akkor rá kell döbbennie, hogy te sem várhatsz örökké.


Esetleg javasold az összeköltözést, ha a párod attól fél, hogy nem tudnátok együtt élni.


De szerintem ennyi idő alatt már el kellett volna, hogy döntse, te vagy-e élete szerelme.


Ismerek olyan párt, akik 7 éve jártak együtt (nagyrészt együtt is laktak), s szétmentek, mert unalmassá vált a kapcsolatuk, s mert a lány elkezdett dolgozni, s ott találkozott egy olyan emberrel, akiben mindaz megvolt, ami a párjából a 7 év alatt szép lassan eltűnt.


Ultimátum. Nincs vesztegetni való időtök

2010. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ha másfél év alatt nem derül ki, hogy mi lesz a kpacsolatból, akkor ott baj van.


ha a párod még másfél év után se tudja, hogy veled akar-e élni, akkor nem akar. 30 felé közeledve meg vészesen fogy az időd, ketyeg a biológiai órád.


Te döntesz, de én ultimátumot adnék: akar-e engem vagy sem. Ha igen, akkor nosza, ha nem, akkor lépjünk tovább.

2010. jún. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Akarom mondani, ha még három és fél év után se tudja...
2010. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

kérdés nem egyértelmű

összeköltözni nem akar,pedig lenne lehetőség?

vagy elvenni nem akar mig össze nem költöztetek?



házasodni ráér,amig nem tervezünk babát,addig nekem olymind1,pedig mi is 4 éve együtt vagyunk...de összeköltözés nekünk valahogy jött magától,eleinte csak 1 boxer+zokni volt itt meg fogkefe,utána váltás ruha,mire észbekapott már itt lakott 2 hónapja (komolyan irom,felült az ágyban,és csodálkozva közölte,hogy amugy tudok róla,hogy 2 honapja ő egyfolytában ittvan,és szinte minden dolga is idekerült szép lassan?:D)

2010. jún. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
83%
Nem biztos, hogy van valami..Lehet csak annyi h fél a házasságtól, mint a férfiak nagysága, és még gyermeket sE szeretne. Mert lehet h azért nem akar még házasságot, mert h majd ha összeházasodnátok, akkor et gyereket is akarnál, és ő még ennyire nem akar. De azért meg kellene probáljátok az együtt élést szerintem.Márcsak azért is h esetleg inkább most csalódj, mint a házasságod idején.
2010. jún. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem adj neki záros határidőt, hogy döntse el, hogy mit akar (összeköltözés, házasság), mert ha ennyire döntésképtelen, lehet, nem érdemes folytatni vele.
2010. jún. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!