Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3,5 éve együtt vagyok a...

3,5 éve együtt vagyok a párommal. Én szeretném komolyabbra fordítani, de ő még nem biztos benne, hogy velem akarja összekötni az életét, mivel még nem éltünk együtt. Ha ennyi év alatt nem tudta eldönteni, akkor ott már baj van, nem?

Figyelt kérdés
30 év felé közeledünk mindketten. Van értelme rá várni?
2010. jún. 14. 09:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne pazarold rá az idődet.

A baba témában nem akarok ítélkezni,mindenkinek szíve joga,de én sosem vetetnék el egyet se.Ha egy kicsit belegondolsz,szerinted te vagy neki az igazi,ha a szerelmetek gyümölcsét sem akarta,és lényegében téged se?Tudom,hogy nem esik túl jól,de szerintem nem érdekled.

Mi fél év után eljegyeztük egymást,rá 1 évre megvolt a lagzi,2 éves házasok vagyunk,2 gyerekünk van (26,10 hós) mi bumm belecsaptunk,és be is jött.Én szerelemből mentem férjhez,nem megszokásból,nem józan ésszel,hanem igazi nagy szerelemből.Nekem bejött.Szerintem lépj tovább.

2010. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Ezt mondja mindenki, aki nem került még iyen helyzetbe. Hidd el nagyon nem könnyen hoztam meg ezt a döntést, és így is megbántam azóta ezerszer.
2010. jún. 14. 12:01
 23/28 anonim ***** válasza:
Mi van???Még a babát se tartottad meg..miatta..Hát én már válaszoltam és azt irtam, h nem biztos h valami baj van.DE IGENIS baj van!!!! Ez a férfi tuti h kihasznál...sőt fel sem fogható ez az egész.Szerintem van más valakije is..Vagy nem tudom h mit mondjak, de tuti h nem akarja és nem is fogja veled leélni az életét.Menj és probáld meg máshol a boldogságot, ha tudod persze, s ha nem tudod akkor várjál rá,de csak boldogtalanság vár rád.
2010. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Én kezdtem a 3 lap tetejét.

Van valami jó ebbe a kapcsolatban?

A szex működik?

Nem értem miért vagy vele.Nem lehet,hogy csak kihasznál?Te állsz jobban anyagilag,nem csak lehúz?

2010. jún. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Igen, én állok jobban anyagilag, nem is kicsit, de nincs arról szó, hogy lehúzna vagy anyagilag kihasználna.

Azért vagyok vele, mert szeretem és azt mondta ő is szeret, csak adjak neki időt. De egyre inkább úgy érzem hogy én már nem tudok több időt adni.

2010. jún. 14. 12:37
 26/28 anonim ***** válasza:
Ne adj neki több időt.Ennyi pont elég volt.Kérdezd meg,mire kell várni?Az én férjem 29 volt,mikor elvett,én 21,ő biztos volt benne,hogy én kellek neki,csak attól félt,hogy megbolondulok,mert fiatal voltam még.Szóval szerintem 30 felé már tud dönteni egy férfi.
2010. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

tudom, h kívülről könnyű mondani, de így legalább objektív tudok lenni: LAPÁT!!!! ez a pasi azt érdemli. szerintem.


nekem van kéróm, a barátom nem éppen tehetős családból származik, viszont nagyon igyekvő, így amikor már stabil melója lett, azonnal összeköltöztünk. mit kell ezen bonyolítani???

ha nem megy, még mindig lehet pakolni és menni.

2010. jún. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Így kényelmes neki,mert nem kell elköteleznie magát.A helyedben választás elé állítanám:kellesz neki vagy nem?Ha nem tud dönteni záros határidőn belül(mondjuk két-három nap alatt) akkor nem pazarolnék több időt rá.
2010. jún. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!