Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyuljak egy...

Hogyan viszonyuljak egy hozzánk beköltöző nőhöz/hogyan tudom a leggördülékenyebbé tenni?

Figyelt kérdés

Párom megkérdezte,hogy egy régi ismerőse nem -e költözhetne hozzánk egy hónapra. Külföldön élünk, segítségnek kellene neki elindulásnak. Beleegyeztem,ha tudok segítek. (nem menjünk bele abba,hogy ki az a nő, se féltékenységbe,meg semmibe,csak nézzük a tényeket)


Szóval számomra a nő ismeretlen,kétszer hallottam róla a páromtól (7éve vagyunk együtt,az előttem időből való ismerettség).

Épp nyaralni fogok amikor beköltözik,nyaralásról hazaérve már nálunk lesz.


A lakbérbe bele fog adni. Engem az olyan érdekelne,hogy nagyon barátságtalan lenne neki mondani,hogy a szennyesét ne dobja bele az én ruháim közé,hanem külön mossa? Illetve,hogyan csináljuk a főzést/bevásárlást? Ha este hazaérek (mert későn szoktam) akkor küldjem el a kanapéról,ha épp le akarok heveredni vagy vonuljak el? Ha a párom menni akarna hétvégén valamerre akkor illene magunkkal vinni?


Nagyon fura a helyzet,mert számomra teljesen ismeretlen a nő, a párom viszont elvileg jól ismeri és jó barátságban maradtak. Nem tudom hogy viszonyuljak hozzá,mert a hátam közepére se kívánom,de nem mondhattam nemet,mert hasonló helyzet volt már fordítva és párom rábólintott (bár akkor ő ismerte a barátomat aki nálunk nyaralt egyszer).


Szóval pár jó tanácsra lenne szükségem. Az nem opció,hogy ti nem engednétek be,mert már rábólintottam.

Köszönöm a kedves ötleteket.


2018. máj. 9. 13:51
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
76%

Beszélje meg a jelenlegi főbérlőjével, hogy két héttel később tud költözni, félhavi bérért még maradna, lehetne-e. Ha normális fizető volt, és mivel fix a két héttel későbbi dátum, ezért nem hiszem, hogy ne menne bele.

De két hétre akár elalhat egy szállón is, akár a saját országában, akár nálatok. Nem megoldhatatlan dologról van szó.

2018. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
49%

30: ja hogy meg szingli is raadasul pont a bufelejto korszakban?

termeszetben lesz az a lakber rendezve, nagyon ugy tunik :)

2018. máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
33%
Én is a kapcsolaton gondolkodnék el. Hogy fordulhat eleve meg a párom fejébe, hogy ilyen helyzetbe kényszerít. Persze mondhattál volna nemet, ja és jött volna a durcizás. Nem korrekt a dolog, akármilyen ismeretség az övék.
2020. dec. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!