Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy egy anya...

Normális, hogy egy anya ennyire leszólja a gyereke öltözködését?

Figyelt kérdés

17 vagyok, olyan átlagos-tornacipős lány, általában farmert hordok meg egyszerű, vagy kicsit mintás, visszafogott felsőket, néha karkötők, bedugós nem hosszú fülbevaló stb.

anya meg nagyon idegesítő, szerinte jobb lenne ha Amnesia-ban, Mayo Chixben, Keyoban, GinTonicban vásárolnék, amik tök drága helyek, de anya semmi pénzt nem sajnál rá (nem vagyunk szegények). szerintem azok a cuccok huszonéveseken jobban állnának, engem kiröhögnének a suliban, ha úgy lennék felöltözve mint a mayo chixes vivatrendes "karácsonyfák" + anya szerint a torncipő béna és magas sarkút kell hordanom. múltkor hozott nekem vmi ezüstös koktélrucit és mondtam h óó köszönöm majd bátyám esküvőjére pont jó lesz mire elképedt h azt miért nem suliba akarom hordani, miért teszem el nyár végéig. anya szerint az egyszerű farmeros torancipős lányok unalmasak és csúnyák és tűnjek ki közülök a tömegből. és anya szerint azért nem találok normális fiút mert az ilyen szürke (szerintem csak visszafogott) lányok nem kellenek nekik bezzeg ha Amnesias cuccban járnék 12 centis sarkú cipővel.


ez normális? hogy győzzem meg, hogy úgy öltözöm ahogy szeretnék és kész ne szóljon bele?


17L Szeged


2010. jún. 16. 08:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukád a saját frusztráltságát vezeti le rajtad,és nem bírja elfogadni,hogy TE önálló,majdnem felnőtt nő vagy,kialakult személyiséggel,egyéniséggel,ízléssel.A legjobb módszer,ha elengeded a füled mellet mindazt,amit mond,és továbbra is kitartasz a saját stílusod mellett.Egyébként azt megkérdezhetnéd Tőle esetleg,szerinte miért lenne jobb felszínes diszkó,és plázapi..ának látszani???
2010. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
ismétlem nem diszkópi.a-ként akar látni engem hanem mert szerinte ez a megfelelő egy lánynak, ha így öltözik. vannak ilyen ötletei pl. nem engedi hogy szőrtelenítsem magamat intim helyeken, mert "az nem tetszik a fiúknak" amúgy 38 éves, szóval nem öreg. és neki is van egy-két visszafogottabb Amnesia meg Mayo cucca amúgy (főleg pulcsik ilyen strasszokkal). de hiába fiatalos néha tök beszűkülten gondolkodik-
2010. jún. 16. 10:49
 13/20 anonim válasza:

'nem engedi hogy szőrtelenítsem magamat intim helyeken'


Azért remélem szőrteleníted magad :D :D


Egyébként csináld azt, ami neked jól esik, ne érdekeljen senki véleménye, én ennyit tudok mondani. Meg szerintem mostanában divatos is lett Szegeden a tornacipő csajokon, legalább is én szoktam látni. A farmernál meg nincs is jobb nőknek, kihangsúlyozza a popsit és vannak elég szépek belőle :)


15/F

2010. jún. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Bárcsak az én ayám karna ilyen cuccokban járatni(szegényebbek vagyunk) :D 15 lány Szeged
2010. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
*anyám
2010. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
54%
Vedd fel a koktélrucit, ha a családdal mész valahová, hátha észreveszi, hogy furcsán néznek rád az emberek.
2010. jún. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen stílusú, és a szőrtelenítést nem engedi?

Hónaljkutya?

Ő szőrös?

Most jól megzavartál.

A szőröket szedd le nyugodtan.

2010. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
csak azon az egy "bizonyos" helyen nem engedi mert nőgyógyász és szerinte ez egészségtelen (ennek ellenére leszedem). amúgy köszi a tanácsokat, észrevételeket. :))))))
2010. jún. 16. 18:03
 19/20 anonim ***** válasza:
53%
Amikor rákezdi, csak mosolyogj rá és tárd szét a karod ártatlanul, hogy "de hát anya, én egy kamasz vagyok" :D
2010. jún. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
70%
Nálam is hasonló volt. Csak, hogy én zárkózott voltam, meg ki is közösítettek, ezért sötétebb színű egyszerű cuccokban jártam (a bőrbetegsége miatt is). Anyum azt mondta színesítsem a ruhatáram, öltözzek egy kicsit nőiesebben, mert jót tesz lelkileg, és hallgattam rá, (úgysem volt sok önbizalmam, nem vesztettem semmit).Kezdtem élvezni a dolgot, sosem lettem plázacica, csak szeretem a különc nőiesebb dolgokat, és az élénk színeket. Most már el se tudnám képzelni magam olyan cuccokban amit annak idején hordtam. Anyukád csak jót akar, lányosabbá szeretne tenni, próbálj fel egy-két dolgot amit ajánl, és ha még akkor sem tetszik, akkor keressetek olyan márkákat és boltokat ami megfelel a te stílusodnak is.
2010. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!