Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák, ti ebben...

Kisgyerekes anyukák, ti ebben az esetben elmennétek akár tettlegességig is?

Figyelt kérdés
Ha a szemed láttára, egy másik anyuka strandon, játszótéren, parkban stb. (szóval olyan helyen, ahol sok szülő és gyerek van) de testi fenyítést alkalmazna a gyerekeddel szemben (pl. pofon, elfenekelés, megrángatás)? Nekimennél a másik nőnek, ha ezt tenné? (tegyük fel a gyerek előtte kihúzta a gyufát ennél a nőnél, csinált valami olyan dolgot)
2018. jún. 12. 18:37
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
73%

6os, inkább nevelni kellett volna a gyereked verekedés helyett. bár igazából, ahol a szülő ilyen módon oldja meg a problémáit mit is várunk a gyerektől ugye?


Nem muszáj verekedni, bizonyos értelmi szint felett pusztán szavakkal is úgy el lehet küldeni a másikat melegebb éghajlatra hogy alig várja, hogy indulhasson.


Gondoljatok bele, ha egy ember megüti a gyereket, mire a szülő ugyan úgy verekedéssel reagál, a gyerekben az csapódhat le, hogy az erőszak a megoldás. Ám, ha értelmes felnőttként állunk neki a probléma megoldásának, a gyerek is ezt a példát fogja követni egy idő után.

2018. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
24%
Kar, hogy nem egy jatszoterre jartunk. Ugy megneztem volna, ahogy osztod a eszt mikozben adok par tockost.
2018. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
96%

Oké, nézzük meg a másik esetet. :) Ne itt az ősanyák legyenek többségben. Tehát látom a játszótéren, hogy a gyerekemet egy másik gyerek elkezdi ütni. Az anyja nem figyel, trécsel stb. Igen, oda megyek és elrántom a gyerekemtől a másikat (nem, nem megverem!). Erre apuka oda jönne és engem pofán verne hogy mit csinálok?

Ne legyetek röhejesek.

2018. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
78%

Szögezzük le, hogy a kérdező feltehetőleg nem a különféle kisebbségek szokásaira volt kiváncsi. Ott nyilván természetes hogy ilyenkor elő kell rántani a szamurájkardot és hívni a tesókat a Ladával, és falkában összeverekedni egymással, és szétverni az egész játszóteret.

A kultúremberek képesek verbális után (azt jelenti egymással beszélve) lerendezni a konfiktusaikat.

2018. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

Mivel gyenge is vagyok, verekedni meg főleg nem tudok, ezért nem mennék neki senkinek, hisz alul maradnék biztosan.

De vagy kiabálnék és szitkozódnék, vagy rendőrt hívnék. A testi fenyítés erősségétől függően.

Amúgy meg a gyerekemnek sem tudnám megmagyarázni, milyen rosszat tett a felnőtt vele, ha verekedéssel reagálnék. Tehát neki nem szabad, de nekem igen???

2018. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
50%

Rendőrt hívok mert elfenekekte a kisfiam?

Roppant életszerű :D Remélhetőleg bírósági tárgyalás is lesz belőle.

2018. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
35%

Tehat rosszat teszek a gyerekemmel ha megvedem?:D Fegyelmezze mas ha olyat tesz nem azt mondom,de azert konyorgom senki ne rancigalja meg usse az en lanyomat meg fiamat mert o igy fegyelmez..

Valoszinu itt aztan mindenki olyan turelmes,meg nyugodt hogy szavakkal elrendezne a helyzetet.. Ne alszenteskedjetek mar.. Azzal egyaltalan n tanitom szerintem eroszakra a gyerekeim azzal ha megvedem oket egy masik felnottol.. Es igenis adnek neki mert mit kepzelt. Ott a sajat gyereke usse azt.

2018. jún. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
39%

persze, az erőszak nem megoldás


de bennem óriási lelki törés volt, amikor vmi barom állat megpofozott, csak azért mert állítólag miattam elesett a gyereke


4 éves lehettem, és egy 150 kilós tahó lekevert egyet


senki nem védett meg, de lelki ápolgatás volt


hova sz.rjak? akkor éreztem volna magam megvédve, ha ájultra verik a roh@dékot


hogy mit tanultam ebből? engem más bántalmazhat, nem véd meg senki, maganat meg nem tudom



ez tényleg szuper megoldás volt


egész sokáig, kb 20 éves koromig balfsznak éreztem magam emiatt


akkor pszichológus, küzdősport


egyszer találkoztam a vén bzival, elég volt ránéznem, és inkább kikerült


de mennyivel jobb lett volna, ha ezt annó apámtól látom...

2018. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
55%

Én nem is haragudnék különösebben a nőre. Ha egyszer megérdemelte a kölyök, hát megérdemelte.

Így legalább megtanulja, hogy van nála erősebb is, és ha kötekedik, ki így reagál rá, ki úgy. Lehet, hogy van, aki hagyja magát, valaki meg visszacsap.

2018. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
81%

6-os ez nagyon durva!

Minket a tanárok annak idején semmiségekért is tarkón legyintettek, mégsem húzott be egy szülő sem a tanároknak.

2018. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!