Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megmondanátok a párotoknak,...

Ti megmondanátok a párotoknak, hogy a papájának pár napja van?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy baj van. A párom nagypapáját pár napja műtőtték, mert eslesett otthon. 86 éves. Az orvosok azt mondták pár nap, és eltávozik, mert nem bírja a szervezete. Feladta a harcot teljesen. Nem kel fel (nem is tud). Nem eszik, amit nagynehezen pár falatot megevett ki is hányta :( üveges a tekintete. 300 kilóméterre laknak tőlünk. Párom beszélt az anyukájával, de neki csak annyit mondott, hogy visszajön mindent, amit eszik, és hogy furcsa a papa. Nem merte elmondani mi is az igazság. Holnapra párom kivett szabit, meg én is, és lemegyünk hozzájuk. Én felhívtam a (leendő) anyósomat, és nekem elmondta, hogy mi is az igazság, de páromnak ne mondjam el,holnap úgyis megyünk, és el tud köszönni. Szerintem joga van tudni a páromnak, hogy sajnos nagyon valószínű, hogy elköszönni megyünk a papától. Viszont csak neki van jogsija, és tudom, hogy képes lenne 200al száguldani le. Megvárjam a holnapot? Hátha látja a papáján, hogy feladta, és tisztességesen elköszön? Vagy készítsem fel én? Nem tudom mit tehetnék :( nagyon rossz mindenhogy :(
2018. júl. 1. 17:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Hát őszintén sajnálom. Sajnos fel kell készülni a legrosszabbra. Amikor nagymamám így ágynak esett, mindannyian reménykedtünk, hogy jobban lesz, de sajnos néhány hét alatt elment.
2018. júl. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!