Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen tovább?

Zed345 kérdése:

Hogyan legyen tovább?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel tönkrement a kapcsolatunk ,nem működik sehogysem ez már köztünk, viszont sok dolgot megéltük eggyütt, és van egy 2 hónapos kisfiúnk,most kezdödik a láthatási jogom tárgyalása,gyerektartás stb.. de érzem hogy belepusztulunk mindketten.Mert szeretjük egymást de ez nem megy. És itt az sincs mint az eddigi exeimnél hogy vége aztán nem találkozunk egymassal,mert a gyerek miatt mindenkepp kell beszélnünk és találkoznunk. Ezekutan szerintetek működhet egy baráti viszony vagy egész életemben el fog kísérni ez az irtózatos kín?

2018. júl. 10. 12:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
2 hónapos a baba és máris szakitotok? Nekem ez nagyon fura. Inkább helyrehozni kellene a dolgokat, nem barátkozni. Ti már egy család vagytok, kicsit dolgozhatnátok azon, hogy, együtt maradjatok.
2018. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Helyesen: kisfiunk.


Most szeretitek egymást, vagy nem?

2018. júl. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
#2 mi fura ezen? Gondolom ők is egy viszonylag új kapcsolatba csináltak gyereket
2018. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
4 az a fura, hogy nem akarják folytatni a kapcsolatot, pedig már gyerek is van, csak 2 hónapos, szóval nem sokat tudtak dolgozni eddig a kapcsolaton, azt én is gondolom, hogy nem volt túl átgondolt a gyerekvállalás.
2018. júl. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem működik a kapcsolat, de szeretitek egymást, tönkrement, de belepusztultok - ez ellentmondás. Mik a problémák? Ha szeretitek egymást, akkor mindent meg lehet oldani.
2018. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Másfél évet voltunk eggyutt, utóbbi időbe elhanyagoltak egymást és mindketten hibásak vagyunk azért hogy idaig fajultak a dolgok.nyilvan felelotlenseg volt egy rossz kapcsolatba gyereket vallalni, de én teljesen másképp láttam ezt a dolgot. Az igazság közé tartozik azis hogy az edesanyja gyűlöl engem és kőkeményen befolyásolta ellenem a lányát mindigis. Apukája sajnos meghalt így csak anyja maradt de ez a nő egy rosszindulatu, ellenséges , rosszabb mint egy cigány. De próbáltam a jó viszonyt az exem kedvéért kialakítani de egyszerűen vele nem megy .
2018. júl. 10. 14:42
 7/16 anonim válasza:
Miért vállalatok gyereket? Mennyi idősek vagytok?
2018. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én korainak tartottam, de az abortusz nem jöhetett szóba, így belementen és próbáltam elfogadni és mindent megtenni ertuk, de a lány nagyon nagyon labilis erzelmileg, egyszer ezt mondja egyszer azt és o az aki nem akarja folytatni, míg én próbálom menteni a dolgot de egyedul kevés vagyok ehez. Albérletbe laktunk, legyen kis környezet változás, el költözünk edesanymekhoz kertes hazba nyugis kornyekre, a lány 1 napig volt itt a babával , és elment hogy ez neki nem megy. Edesanymek nyugdijasok, teljesen hülyét csinalt mindenkiből. És hetek óta húzza az agyam,pedig itt mindenkitől csak a jót kapta, az o anyja meg boldog volt mikor szetmentunk,mondván o is nevelt egyedul gyereket.(megjegyzem 5 gyereke van mindegyik mástól) és megint terhes a nő,az exemet is bedobta árvaházba,meglopott minket és ezekutan is ennyire ragaszkodik hozza.nyilvan nem várhatom el hogy felejtse el az anyját nem is kertem soha , csak hogy ne üljön fel minden szavára mert o 100%osan ellenem hangolta , és ha o nincs vagy kicsit is hatarozottabb lenne az exem mindig eggyutt lennenk. Nyilvan voltak nekemis hibaim a kapcsolatba aláírom,de probalok tenni erte hogy jobb legyen.de o nem hajlandó erre, csak a bohócot járatja velem és edesanyamekkal. 23 éves vagyok az exem 20.
2018. júl. 10. 14:54
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát, ebben az esetben nem áll fenn az az állítás, hogy szeretitek egymást meg belepusztultok mindketten. Ő nem szeret, és esze ágában sincs belepusztulni. Aki pedig téged nem szeret, annak a kedvéért neked se érdemes belepusztulnod. Majd jön jobb.
2018. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Amikor el költöztünk 1 napra (nevetséges) az anyja kitagadta szó szerint , mondván innentől kezdve már nem az o lánya.Kijelenti a lakasbol, nem lathatja a hugait stb stb..

Az ideköltözésünk másnapján lement az exem az anyjahoz és délután 2 kor hogy helyre hozza a konfliktust, este 7 kor már irt hogy nem megy neki ez tovabb.jon a cuccaiert.

2018. júl. 10. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!