Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen tovább?

Zed345 kérdése:

Hogyan legyen tovább?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel tönkrement a kapcsolatunk ,nem működik sehogysem ez már köztünk, viszont sok dolgot megéltük eggyütt, és van egy 2 hónapos kisfiúnk,most kezdödik a láthatási jogom tárgyalása,gyerektartás stb.. de érzem hogy belepusztulunk mindketten.Mert szeretjük egymást de ez nem megy. És itt az sincs mint az eddigi exeimnél hogy vége aztán nem találkozunk egymassal,mert a gyerek miatt mindenkepp kell beszélnünk és találkoznunk. Ezekutan szerintetek működhet egy baráti viszony vagy egész életemben el fog kísérni ez az irtózatos kín?

2018. júl. 10. 12:12
1 2
 11/16 anonim válasza:
Nem védekeztetek és úgy lett gyerek?
2018. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha az albérletben megvoltatok, akkor nem lenne jobb úgy ujrakezdeni, hogy külön vagytok? Nem kell egyikőtök szüleihez sem költözni.
2018. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Az az igazság,hogy ebbe az albérletbe lakott,vagyis lakik még egy gyerekkori barátom mint albérlőtárs. És különösen rossz hogy ők ott én itt , a barátom szétment a barátnőjével lényegébe miattunk mert nem tetszett neki hogy ott vannak vele az exemék, ami érthető is. Viszont nem gondolom hogy lenne valami közöttük,kis iskolás korom óta ismerem , de ha igyis lenne remelem az élet vissza adja nekik.

Mit kéne még tennem? Hagyjam annyiba ne küzdjek tovább érte ? Nagyon rosszul érzem magam,mert szeretem nem birom ezt a helyzetet elviselni.

2018. júl. 10. 15:12
 14/16 anonim válasza:
Védekezés nélkül lett terhes?
2018. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Gondolom azért nem válaszoltál, mert így van. És elég gáz, hogy fél év után ti gyereket vállaltatok
2018. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, és vagytok elég intelligensek; akkoris tudtok jó, baráti viszonyt fenntartani, még szakítás/ válás után is. Szerintem ez csak intelligencia kérdése. Nem is gyűlölitek egymást, akkor szerintem nem lehet probléma. Ha meg nem működik, akkoris talán jó ötlet nem újra megpróbálni. De barátság, ahol szeretet van, mindenképpen működhet.
2018. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!