Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolt a családotok amikor...

Mit szolt a családotok amikor közölted velük hogy befog döli a hiteled?

Figyelt kérdés

Nem elég az hogy elveszitek mindent ami 10 év alatt összejött, a család reakcioja is ki kell hogy boritson...

Férjél vagyok, és csak a férjem dolgozk. z én családom hóapokig segitett anyagilag de most már ök sem birják, anyám ma leüvöltötte a fejem, hogy micsoda egy balf..sz lánya van hogy nem kap munkát, és hogy ők mennyi pént raktak b már be az én házamba... ( max fél milla a)a férjem gürizi halálra magát (legalább 10 milla volt a házba lerakva)a hitelen kivül... a lényeg hogy anyámék üvöltöznek,, histiznek, teljesen kikellt magábaol hogy ilye balf..sz gyerekei vannak,,,,

Nem csak a házamat fogom elveszitei, de jocskán fog maradni hitel ugy hogy semmim sem lesz, amit rá teszek a anyámék házára mivel tulaj tag vagyok.

anyiban tehetek az egészről hogy el akartam költözni, és most mindenki engem támad. Felhivnak telefoon és leüvöltik a fejem, hogy minden miattam van.....

ugy érzem összeroppanok..


2010. jún. 19. 11:06
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
ugy látom nem jött le... DOLGOZTAM ,a válság ota nem dolgozom. GYÜJTÖTTÜNK ÉS 10 millát beletettünk a hitelbe kezdetként .Most azért nem dolgozom mert megszünt az állásom......
2010. jún. 19. 11:41
 22/38 anonim ***** válasza:
77%

,,Ingyenélő!!!! utálom a fajtádat!!!"


Én a TE fajtádat utálom, ,,kedves" válaszoló,aki 11:34-kor okádtad ki magadból ezt a felettébb értelmes,és segítő jellegű választ!Remélem,létszámleépítéskor Te leszel az első,akinek mennie kell!Addigra a barátnőket,haverokat is csak kirúgják...

2010. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű ilyenkor okosnak lenni, de tényleg nincs mindenki olyan helyzetben, hogy munkát találjon. Én végigjártam (és két hetente végig is járom) az összes áruházat, Aldi, Lidl, Tesco, stb., ami van a városban, és sehova nem vesznek fel, pedig még gyakorlatom is van. Jelentkeztem mindenhova takarítani, pakolni, kapálni, még szemetet szedni is (amúgy nő vagyok), de nem kellettem sehova. Igaz, hitelem nincs, de élni is kell valamiből. De ha egyszer nincs munka... Sajnos ez Pécs :S Nem tudom máshol mi a helyzet, de itt ez van. Szóval meg tudom érteni a kérdezőt, biztos vagyok benne, hogy ő is bármi munkát elvállalna, hogy mentse a helyzetet, de hát nem tud mit tenni. Sajnos nagyon is átérzem a helyzetét.
2010. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
70%
Tessek hirdetni,hogy tanitast vallalsz.Nyelv vagy amibol diplomaztal.Irj penzert szakdolgozatot.Barmit amibol penz van.Draga kocsit eladni,helyette vmi kis olcsobb is megteszi.
2010. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
120-150ert irnat egy diplomamunkat.Gondold el...
2010. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
nincs drága kocsi :) nem is volt soha
2010. jún. 19. 11:44
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a havi torlesztod?
2010. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Tulajdonképp a kérdésem az volt hogy más családnál is voltak ilyen kitörések?

Moat az hogy ingyeélő vagyok e vagy sem azt ne firtasuk, mert amig dolgoztam 5 kor kelltem délután 6 ig dolgoztam és éjjel kettöig telefonügyeletben voltam- ugyhogy szeritem nem vagyok ingyen élő...

2010. jún. 19. 11:47
 29/38 baranyi kálmanné ***** válasza:
100%
Sajnos én is hasölő helyzetbe vagyok ,és sokan mások.Nekem is a válság miatt szűnt meg a munkahelyem 7 év után ki gondolta volna ezt? Mi is hitelt vettünk fel hogy rendbe tegyük a házat.Én is nagyon sok helyre elmentem állás interjúra mindenűt azt a választ kaptam hogy nincs fel vétel.Így most közmunkán vagyok havi 46000ft 6 órát dolgozok ez elég a havi törlesztő részletre,amit a férjem kap az meg a rezsi + gyerek élelem.Sajnos mi nem kapunk sehonnan semmi segítséget azt kell be ossz tanuk ami van. Aki nincs ilyen helyzetben az nem tudja,és ne kritizáljon mert ő is bele eshet?
2010. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát vissza ordítanám az anyád fejét, hogy okolja magát, hogy nem írt le a házáról a nevedet, hogy nem beszélt le az elején a hitelről és hogy önakaratából adott neked, akkor tudta mit vállalja, befoghatja a száját. Nem utólag kell felébrednie, hanem előre gondolkoznia. De kiváncsi vagyok, hogy azok akik leordítják a másik fejét, mert hitelt vett fel az mennyire számította be, hogy válság lesz. És én is inkább felvennék hitelt mint albérletet, mert az utóbbi kukába dobott pénz, míg a hitel megmard értéket is magába foglal. HA meg egyiket sem tudja fizetni, ugyanott van. Munkát keresni nem könnyű. Mi is güriztünk ezért fél évet és még csak arra sem méltattak, hogy személyes beszédre, hívjanak, vagy kamu. Az a kifogás hogy valaki túlképzett azt én is megkaptam már. A vezetők nem szeretik ha valaki túl okos egy feladathoz, mert kavarást sejt majd mögötte.


Ettől függetlenül a kérdezőnek írom, próbálkozzon mindennel ami segít. Mivel már úgy néz ki hogy minden elvész, már édes mindegy. Az anyádék házáról meg léptesd ki a neved, bár így hajléktalan leszel okmányilag és nehezebb a helyzeted, de legalább anyád nem szírénázik tovább. Már ha számít. Az igazi bajban ismerszik meg az ember. Az anyád meg az önzését mutatja feléd. Ha már a párod vállán nyugszik minden otthon tedd lehetővé, hogy kipihenje magát. Rengeteg nő van hasonló helyzetben eltartottként, mint háztartásbeli Fel a fejjel, ha elhagyod magad akkor tényleg nem fog sikerülni kilábalni belőle. Az anyád meg ha telefonon keresztül is basztat, kérdezd meg tőle szelíd hangon tud e másról is beszélni? Ha nem közöld vele leteszed a telefont mert egyszer már hallottad.

2010. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!