Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tudnád bocsátani a vér...

Meg tudnád bocsátani a vér szerinti anyádnak, hogy örökbe adott? Kíváncsi lennél rá? Tartanád vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 14:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen. Akármi lett is volna az oka a dolognak, neki köszönhetném, hogy élek. Sosem tudtam megérteni, miért elfogadhatóbb a társadalom számára az abortusz az örökbe adásnál.
2010. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
csak én vagyok nevelő szülőknél mert orvosi kezelésre szorulok.. a másik 2 testvérem az igazi szüleimnél vannak
2010. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy megtudnék neki bocsátani. Akkor sem, ha olyan helyzetben volt, hogy ez volt a leglogikusabbnak tekinthető választás.
2010. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lesz@rom őt, nem érdekel.
2010. jún. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát ha most kiderülne, hogy egy idegen a vérszerinti anyám, szerintem nem nagyon érdekelne. Az sem érdekelne, hogy miért adott örökbe. Lehet, hogy felvenném vele a kapcsolatot, de nem hiszem. És nem hiszem, hogy meg kellene bocsátanom neki bármiért is.

Nagyon szeretem az Anyukámat, és nem érdekelne, hogy ő szült-e vagy sem. Lehet, hogy még hálás is lennék a vérszerintinek, hogy tudta, hogy ő nem lehet olyan jó anya, mint amilyet adni tud cserébe.

23/L

2010. jún. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Igen,

Nem,

Nem

2010. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!