Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kirúgtak az albérletemből, és...

Kirúgtak az albérletemből, és jelenleg nincs hová mennem. A párom, akivel 7 éve vagyunk együtt, a szüleivel lakik és ők nem engedik, hogy odamenjek pár hétre! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szülei nem birják a képemet,pedig semmit sem tettem ellenük...könyörögtem a pasimnak hogy segitsen,kérje meg őket,csak pár hétről lenne szó,de kijelentette hogy ha ök nemet mondtak,akkor ez van,nem tud segiteni. Komolyan kiakadtam ezen! 7 év után ennyit érdemlek,hogy nem áll ki értem?
2010. jún. 21. 08:49
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

pasi nem szeret igazán téged...


1:7 év után már minimum ez egy jó alkalom lenne összeköltözni...eddig miért nem?

2:nem tizenéves gondolom,ennyire nem lehet valaki anyucikisfia...ha igen,akkor menekülj,ennél még a hajléktalanszállo is jobb

3:tervez veled közös jövőt egyáltalán? mikor? ha betöltetted a 60at?



vagy 2 éve nem bejelentett papair nélküli albimből 1 hetem volt kiköltözni,nagyon nem volt kedvemre valo albérlet,kaució mindnél brutális sok volt...párom anyja finoman fogalmazva nem szeret,párom otthon lakott még akkor...az én csendes párom hirtelen ötlettől vezérelve utánfutot bérelt,felpakoltuk a cuccom,beállitottunk hozzájuk,és ellentmondást nem tűrő hangon közölte,hogy 1 hónapig csendet kér,annyi idő kell mig megtaláljuk a tökéletes lakást...együtt...pedig akkor még 2 éve sem voltunk együtt...

te nem vágysz ilyen pasira?

2010. jún. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az utolsó elöttinek,ha a szülö a tulaj, akkor a párod hiába visz oda, a szülei simán kitehetnek a pároddal együtt ha olyanok...bár azt nem írtad, hogy milyen a szülő,gyerek kapcsolata,de gondolom, azt nem szeretnéd,hogy megromoljon a viszonyuk. Én még mindig azt mondom, hogy érdemesebb lenne, ha együtt mennétek albérletbe, mert ha ennyire nem bírnak a szülők, az megmérgezi a kapcsolatot, és az a párodnak sem jó, ha nincs béke és választania kell közted és a szülői döntések között.
2010. jún. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

te 28 évesen nem szeretnéd magad lekötni,ő meg 34 évesen anyjával él?

:D

jól megleltétek egymást...

mikor akarod magad "lekötni"?

2010. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
73%
Nézd, ha hozzám a felnőtt gyerekem be akarna költöztetni egy olyan személyt, akit én nem szívesen látok, akkor nem tudná ezt megtenni. Ha engem megkerülve döntene a saját sorsomról, akkor bizony útjára bocsátanám a felnőtt gyerekemet is, hogy boldoguljon akkor úgy, ahogy szeretne, lakjon együtt azzal a személlyel de ne az én házamban. Egyébként egy tulajdonosnak sok lehetősége van ilyenkor, akár rendőrrel is kidobathatja a nem kívánt látogatót.
2010. jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
nem akarsz összeköltözni vele, de most mégis elvárod, hogy kihúzzon a bajból az összeköltözéssel?
2010. jún. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
92%
Mikor olvastam a kérdést azt hittem,hogy 22-23 évesekről van szó. Abban az esteben még érthető ha anyuciékkal lakik valaki és a másik nem mehet oda. De ennyi idősen ez már nagyon önző dolog,nem azért mert a szülők nem engedték. Őszintén szólva a helyükben már a 34 éves "gyereknek" se engedném. Nem csoda,hogy nem mennek bele. Viszont a pasidnak most veled együtt kellene költöznie albiba. Ha 34 évesen ennyire nem képes felelősség válllani érted,akkor szomorú jövő elé nézel...
2010. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

nem akarok senkivel összeköltözni,fiatalnak tartom még ehhez magamat. Még majd szeretnék mást is megismerni stb. De nem tudom ez miért fontos?Nem erre irányult a kérdés! Most jól megvagyunk és ez a lényeg!

Csak nagyon kiakasztott ezzel a dolgával,és most nem tudom merre tovább. Maradjak még vele vagy szalitsak...?

2010. jún. 21. 09:20
 18/40 anonim ***** válasza:
72%

Kedves utolsó!

Átsiklottál afelett,hogy a kedves kérdező az, aki nem szeretne összeköltözni a párjával...

2010. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire kiakasztott a dolog (pedig ezek szerint nem tervezel vele hosszútávra) akkor lépj ki a kapcsolatból.
2010. jún. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
94%

Jujj, 34 évesen a szüleivel él??? Hát ez nagyon gáz. Férjem 33 éves, 5 éve együtt élünk, 3 éve házasok vagyunk, 20 hónapos a lányunk.

7 év alatt nem sikerült összeköltöznötök? hagyd a fenébe az egészet, főleg ha te sem forszírozod a "lekötést", szerintem csak azért vagytok egymással, mert nincs jobb. Ez nem szerelem, nem kapcsolat, ez csak "valami izé". Esküszöm azt hittem, h 19 évesek vagytok (bár a 7 év így sok lenne), akkor viselkednek így a párok...

2010. jún. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!