Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kirúgtak az albérletemből, és...

Kirúgtak az albérletemből, és jelenleg nincs hová mennem. A párom, akivel 7 éve vagyunk együtt, a szüleivel lakik és ők nem engedik, hogy odamenjek pár hétre! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szülei nem birják a képemet,pedig semmit sem tettem ellenük...könyörögtem a pasimnak hogy segitsen,kérje meg őket,csak pár hétről lenne szó,de kijelentette hogy ha ök nemet mondtak,akkor ez van,nem tud segiteni. Komolyan kiakadtam ezen! 7 év után ennyit érdemlek,hogy nem áll ki értem?
2010. jún. 21. 08:49
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
egyébként ő is jól megvan otthon,egyikünk sem akar együtt élni a másikkal. Igy is elég sokat ott volt az albérletemben,ahol laktam,heti minimum4 szer. Attól még szeretheti egymást két ember hogy külön élnek,nem?
2010. jún. 21. 09:22
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Azért fontos kérdés, hogy ki akar kivel összeköltözni, mert az is lehet,hogy ő is úgy gondolkodik mint te(nem akarja komolyabbra fűzni a dolgot),és akkor inkább nem haragítaná magára a szüleit, ha te nem vagy neki biztos háttér,de neked kell tudni,hogy meddig tervezed ezt vele, inkább nem tanácsolom mégse a szakítást,te döntésed:)
2010. jún. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

én akit szeretek,abbol napi 24 óra is kevés....

ha 1 reggel nem mellette ébredek,már az is rossz érzés...

pedig fiatalabb vagyok...


ha tudod h nem ő az igazi,még mással is ki akarod probálni,akkor minek vagy vele? miért várod hogy összevesszen az anyjával ha ugysem akarsz tőle komolyabbat?

2010. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem. Illetve igen, barátként. Ha valakit igazán szeretsz, vele képzeled el az életedet, akkor vele szeretnél lenni minél többet, vele feküdni, vele ébredni MINDEN NAP, gondoskodni róla, vele lenni. Amit ti csináltok, azt a 16-17 évesek csinálják.

De hát nem is kérdés a szerelem téma nálatok. Te magad írtad, h szeretnél mást is megismerni még. Mi a francnak vagytok együtt? Miért nem adjátok meg magatoknak az esélyt, h megtaláljátok a nagy szerelmet? Nem csak egy ilyen langyos pocsolyát...

Egyébként erős a gyanúm, h kamu a kérdés...

2010. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

nem kamu,komoly! Csak 7 év alatt igazi lelki társam lett,nagyon szeretem. Csak hát sose volt az a nagy szenvedély meg inkább olyan baráti a dolog.Nekem nem jó a kapcsolatom a szüleimmel,csak Ő van nekem.

De mivel fiatal vagyok,őelőtte nem tudtam ugymond kiélni magam,szeretnék ég flörtölni,szerelmes lenni ugy igazán...

csak egyszerűen nem tudok tőle elszakadni lelkileg...:S

2010. jún. 21. 09:30
 26/40 A kérdező kommentje:

és pont ezért nem akarok összeköltözni vele,mert voltam már ugy igazán SZERELMES 1 szer. Szóval tudom milyen az...de Vele nem lehettünk egy pár. Ez hosszú és nagyon fájó emlék.Nem részletezem.

De kell egy ember,akinek elmondhatom örömöm-bánatom,aki megölel és megnyugtat. Ez ő. De a szex az sajnos nem az igazi...

tudom zsákutca,de nem tudok ebből kilépni :S

bocsi hogy eltértem a tárgytól :)

2010. jún. 21. 09:34
 27/40 anonim ***** válasza:
hidd el,hogy nem jó az, ha csak lelkileg kötődsz hozzá és már nem úgy van mint az elején.nekem is volt ilyen kapcsolatom,hogy már csak azért volt,mert lelkileg nem bírtam volna nélküle, azt gondoltam örökre jó lesz ez így nekem.de egy idő után átfordult a kocka és ez a lelki dolog is megszünt, és csak a rosszat láttam...tudom,hogy rossz, ha nincs senkid, de mégis inkább külön kéne válnotok,hogy ne mérgezzétek meg ezt a kapcsolatot,hisz barátok lehettek,ha annyira erős ez a lelki dolog...
2010. jún. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
ezeket a dolgokat amit utóbb írtál elkéne mondanod neki, hidd el, a barátság sokkal jobb lenne,végülis ez már olyasmi:)
2010. jún. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
ezt mind tudja. De nem enged el,már többször próbáltam de nem ereszt...én meg hagyom magam...
2010. jún. 21. 09:45
 30/40 A kérdező kommentje:
na,jól eltértünk a tárgytól :D
2010. jún. 21. 09:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!