Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kirúgtak az albérletemből, és...

Kirúgtak az albérletemből, és jelenleg nincs hová mennem. A párom, akivel 7 éve vagyunk együtt, a szüleivel lakik és ők nem engedik, hogy odamenjek pár hétre! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szülei nem birják a képemet,pedig semmit sem tettem ellenük...könyörögtem a pasimnak hogy segitsen,kérje meg őket,csak pár hétről lenne szó,de kijelentette hogy ha ök nemet mondtak,akkor ez van,nem tud segiteni. Komolyan kiakadtam ezen! 7 év után ennyit érdemlek,hogy nem áll ki értem?
2010. jún. 21. 08:49
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
hogy visszatérjünk az eredeti kérdésre,jogosan várom el hogy mellém álljon? Ha nem nézzük a többit.
2010. jún. 21. 10:25
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem varhatod el, hogy a semmiert kockaztassa a kapcsolatat a szuleivel.
2010. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
én ezt nem nevezném semminek! Azt mondja,nagyon szeret,én vagyok álmai nője...rengeteg időnket együtt töltjük...
2010. jún. 21. 10:39
 34/40 anonim ***** válasza:
Nem is fog soha kiállni melletted szerintem.Hét év hosszú idő egy kapcsolatban,szép és rossz emlékek sora.Ha szeretne,biztosan segítene.Beszélj a szüleiddel,kérd meg őket hátha mégis segítenek Neked,vagy esetleg egy barát,vagy munkatárs?
2010. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy neki te vagy a párja, de neked ő csak egy ideiglenes állapot. A szülei vszínű, hogy átlátnak rajtad, miért is várnád el, hogy befogadjanak?
2010. jún. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Most már én sem értem a problémát. Megpróbálta meggyőzni a szüleit, nem sikerült. Mégis mit kellett volna még tennie? Kést szorítani az anyja torkához, hogy már pedig te bizony be fogsz költözni? Nem lett volna semmi értelme a szülők akarata nélkül odaköltöztetni téged. Ha annyira nem bírnak a szülei, úgyis rendőrrel dobattak volna ki.
2010. jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Na egy a vége, nem jogos. Ha te így tekintesz a kapcsolatodra, ha élni akarsz, de kötöttséget nem, akkor old meg ezt a problémádat magad, ne várj segítséget.
2010. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
14%

34 éves, és nem tud neked lakásügyben segíteni? Anyuci azt mondja, hogy NO és akkor az úgy van ? Jézus Mária !!!!

Örülj neki, hogy ez most derült ki nem házasság, gyerek után.

Menekülj amilyen messzire csak tudsz ettől a pasitól.

2010. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
91%

Bocsi, most végigolvasta a sztorit. Most már máshogy látom. Hát nincs igazad, igazából nem várhatod el tőle, h melléd álljon. Világosan láthattad, hogy egy tutyimutyi anyámasszony katonája. Nyilván ismered az anyját is, hogy milyen fajta. A majdnem középkorú párod az anyjánál lakik, ami gyalázatosan ciki ugyan, de mivel ez van, ott az anyja parancsol, neki meg kuss.

Meg aztán ez nem kapcsolat ez egy öö lakótárs, vagy nem is tudom, hogy nevezzem.

2010. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

köszi a rengeteg hozzászólást!! Azóta megoldottam a dolgot,egy barátnőmhöz mentem.

De az számomra furcs,hogy itt mindenki azt tekinti csak "kapcsolatnak" ha az ember együtt lakik a párjával. Nem tudják elképzelni,hogy valaki ugy boldog,ahogyan én! Hogy megvan a saját szabadsága...én nem csak ezzel a pasival lennék így,hanem mással is,akárkivel járnék,nem költöznék össze vele. Egyszerűen hagyni akarok kiskaput hogy ha gond van bármikor lelépjek,ez van nem tehetek róla :DDD

Attól még szeretem Őt...ki is békültünk azóta. De az igaz,hogy eléggé anyámasszony szegény,de hát ez van :D

2010. jún. 24. 16:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!