Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik a pár egyik tagjának...

Illik a pár egyik tagjának hajnalig bulizni, míg a másik a babájukra vigyáz otthon?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi lennék a többségnek mi a véleménye, mert biztos ellentétes nézetek lesznek. A férjem rokonának volt esküvője, a szertartásra elmentünk a babánkkal együtt. A vacsorát is meg akartuk kockáztatni, de nagyon nyűgös volt, így hazamentünk, én otthon maradtam, a férjem úgy döntött, hogy visszamegy még egy kicsit a lakodalomba. Kihangsúlyoznám, hogy 'egy kicsit'-ről volt szó, így rábólintottam. Addig-addig halogatta a hazajövetelt, hogy csak még egy játékot megvár, csak még egy emberrel beszélget, hogy hajnali érkezés lett belőle. Tudom, hogy az ő rokona volt, és a baba mellett szükség van kikapcsolódásra, de eléggé megbántódtam. Azt mondta úgy érezte, hogy nyugodtan maradhat, mert a baba úgyis jó kezekben van, ha én vele vagyok, akkor ketten felesleges 'őriznünk'. Ezek szó szerint véve tények, de vajon fair? (Szerintem nagyon nem.)
2018. szept. 10. 13:32
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy ő azon az eseményen ott akart maradni, önmagában teljesen oké. Ha nincs más, akire rá tudtátok volna bízni a gyereket (nálunk pl. sógornőm esküvőjén a két gyerekünkért eljött az én anyukám, és ő vitte haza őket. Így ott is voltak az esküvőn, de nem is vonták magukra a figyelmet az esti nyüsszögéssel.), akkor az is érthető, hogy ebben az esetben ő ment vissza. Az viszont, ha fordított esetben ő nem marad őrködni, az már probléma. Legalábbis nálam.
2018. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
75%

Kicsi babával otthon én tök természetesnek gondoltam volna, hogy nyogodtan maradjon ott a rokon lakodalmában. Etetni nem tudta volna a kicsit, az éjjeli 2 pelenkacseréhez meg tényleg nem kell asszisztálni.


Nem a haverokkal ment berúgni "csak úgy", hanem családi esemény volt.

2018. szept. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 piroska és a farkas ***** válasza:
81%
Szoptatod a babát? Mert ha igen, akkor egész egyszerűen rád van szüksége,ez tény, ezt el kell fogadni. Mivel itt egy rokon esküvőjéről van szó, és nem arról, h minden héten kétszer éjszakába nyúlóan sörözik a haverokkal, így szerintem nincs gond. Te nem érzed, h jó lenne egy kis szabadidő? Beszéljétek meg, h Te mikor tudnál kimozdulni kicsit!
2018. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
69%
Bizonyára nem hetente van rokoni esküvő, szerintem teljesen természetes hogy ottmaradt reggelig, ezen én nem bántódnék meg. Az nem fair ha te nem teheted ezt meg amikor a te rokonod esküszik.
2018. szept. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 piroska és a farkas ***** válasza:
51%
De ez akkor is fair, ha az anyuka nem teheti MÉG meg. Pici baba, ha mondjuk igény szerint van szoptatva esetleg éjszaka többször is, akkor azokban a hónapokban nincs éjszakai kimaradás az anyának. Meg lehet ezt úgy is közelíteni, mint lemondás és igazságtalanság, csak nem érdemes.
2018. szept. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
60%

Tavaly volt az öcsém esküvője, 3 hónapos volt a legkisebb gyerekünk. Amikor a nagyobbak kidőltek, szépen felmentem a szobánkba a 3 gyerekkel, a férjem meg ottmaradt bulizni, az én családommal. Azért a férjem, mert ő ivott alkoholt, én meg nem.

Sosem értettem ezt a "ha nekem szar, legyen neki is szar" hozzáállást.

Ha nem jár el minden hétvégén bulizni, akkor ezzel nincs semmi gond.

2018. szept. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj h a kérdező nem teheti meg amit a párja igen,ő nem mehet el forditott helyzetben,persze h bebolundulnak a nők bezárva és a babát okolják..
2018. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
64%
Lakodalomban volt, méghozzá egy rokonának a lakodalmában, nem bulikázni, ráadásul beleegyeztél. Innentől vihar a biliben.
2018. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
69%
Hallod nem tudom milyen a kapcsolatotok, de nálunk lehet külön menni bulizni nincs belőle ugatás egyik oldalról sem.
2018. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
62%
A nők mikor fogják fel h a jo kapcsolatot is szetveri a baba ideglenesen nem h a rosszat ahol elotte se volt épp boldog a dolog,azt a gyerek nem megoldja hanem tönkreteszi..
2018. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!