Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik a pár egyik tagjának...

Illik a pár egyik tagjának hajnalig bulizni, míg a másik a babájukra vigyáz otthon?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi lennék a többségnek mi a véleménye, mert biztos ellentétes nézetek lesznek. A férjem rokonának volt esküvője, a szertartásra elmentünk a babánkkal együtt. A vacsorát is meg akartuk kockáztatni, de nagyon nyűgös volt, így hazamentünk, én otthon maradtam, a férjem úgy döntött, hogy visszamegy még egy kicsit a lakodalomba. Kihangsúlyoznám, hogy 'egy kicsit'-ről volt szó, így rábólintottam. Addig-addig halogatta a hazajövetelt, hogy csak még egy játékot megvár, csak még egy emberrel beszélget, hogy hajnali érkezés lett belőle. Tudom, hogy az ő rokona volt, és a baba mellett szükség van kikapcsolódásra, de eléggé megbántódtam. Azt mondta úgy érezte, hogy nyugodtan maradhat, mert a baba úgyis jó kezekben van, ha én vele vagyok, akkor ketten felesleges 'őriznünk'. Ezek szó szerint véve tények, de vajon fair? (Szerintem nagyon nem.)
2018. szept. 10. 13:32
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
89%
Mi tart vissza, hogy te is kimozdulj? Olyan nincs, hogy ő "nem enged", hiszen nem tud bezárni a lakásba.. Maximum akkor van ilyen, ha te gyávaságból és konfliktuskerülésből szépen alárendeled magad az akaratának és hagyod, hogy így bánjon veled.. Szóval mi tart vissza attól, hogy néha te is kikapcsolódj?
2018. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem enged el csak ő mehet, az már alárendelt és bántalmazo kapcsolat,és nem kelett volna ide egy baba..
2018. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
74%

"A nők mikor fogják fel h a jo kapcsolatot is szetveri a baba ideglenesen nem h a rosszat ahol elotte se volt épp boldog a dolog,azt a gyerek nem megoldja hanem tönkreteszi..

" Ez tényleg igaz.

2018. szept. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
87%
Örülj neki hogy így történt.Most legalább mondhatod neki egyik nap hogy ő lesz a gyerekkel,mert neked dolgod van..
2018. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
81%

Ha ezt 2-3 naponta csinálná, megérteném a felháborodásod, de az, hogy 2-3 évente elmentek egy lagziba, és jól érzi magát, maradni akar +pár órát, abban semmi rossz nincs. Kihangsúlyoztad az "egy kicsit" kifejezését, ha csak annyit marad, az mitől jobb? Gondolom aludtál mire hazaért/hazaért volna, akkor meg nem teljesen mindegy?

Valóban nem vittem volna magammal a gyereket, megkértem volna a nagyszülőket, hogy segítsenek be, így én is ki tudok kapcsolódni legalább ilyenkor.

2018. szept. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
40%

Persze, hogy fair. A kisbabás időszak már csak ilyen. Ha nagyon pici még a babátok, akkor nem a párod hibája, hogy nem mehetsz, hanem most egyszerűen ez van. Nem nagyon lehet pl egy 2-3 hós mellől.

Az mondjuk jó lett volna, ha megmondja, hogy csak hajnalban jön. De mást nem vétett.

Ha meg már van akkora a babátok, hogy másra tudnád pár órára hagyni, és nem szopizik, akkor mi az, hogy nem enged? Fogd magad, és csinálj programot, menj.

Minden anyukának szüksége van rá. Hazaér, add a kezébe a babát, és indulj el. Nem tehetetlenkedni kell.

2018. szept. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
66%

"Azt mondta úgy érezte, hogy nyugodtan maradhat, mert a baba úgyis jó kezekben van, ha én vele vagyok, akkor ketten felesleges 'őriznünk'." Ez mekkora undorító, álszent "kifogás"!

Egyébként addig nincs gond, ha a következő héten te mész el bulizni, apuka meg őrzi a babát.

2018. szept. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
57%
Részedről fair, hogy ha már te megszívtad, akkor ő is szívjon veled? Dögöljön meg a szomszéd tehene is hozzáállás...
2018. szept. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!