Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak egyedül 2...

Most mit csináljak egyedül 2 kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

A feleségem kijelentette hogy válni akar. A ruháit meg ilyeneket már el is vitte (kb 5 percen belül jött érte egy autó). Van 2 gyerekünk, az egyik 3 éves a másik 1. Azt mondta hogy nekik nem kellenek a gyerekek. De én meg egész héten dolgozok hajnaltól estig, csak hétvégén vagyok itthon (valamikor szombaton se vagyok). Így nem tudnék rájuk vigyázni csak ha felmondok. Nem tudom őket a munkahelyemre vinni mert kamionsofőr vagyok. De nem akarom őket örökbe adni mert szeretem őket. Mondjak fel? Vagy mit csináljak? A szüleim is dolgoznak, a feleségemére nem akarom ráhagyni őket.

27/F


2010. jún. 22. 18:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
49%
Mi az hogy nem kellenek neki a gyerekek?Ezt így kijelentette,vagy "körülírta"?
2010. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet , hogy pont ezért hagyott el a nő mert csak hétvégén vagy otthon vagy még akkor sem, de te sem vagy normális férj és apa, lehet hiányzott neki a szeretet a törődés és csak a gyerekek voltak neki amibe bele fáradt és most meg akar leckéztetni. Akkor menj el te gyedre és otthon tudsz lenni a picikkel bizonyítsd be milyen jó apa vagy, hogy nem hagyod másokra a gyerekeidet, mert te sem leszel különb a feleségednél. Vagy más meg oldás a nagyobbik óvodába a kicsi bölcsődébe mennek te meg keresel valami normális munkát.
2010. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

18:46-osnak üzenem, hogy apuka nem mehet gyedre, legfeljebb gyesre, de ha a gyes mellett nem dolgozik, akkor éhen halnak..


a kicsit be lehet adni a bölcsibe, nagyot az óvodába,, ha a gyámügytől kérsz segítséget, akkor helyük is lesz + gyest te vagy a nagyi igényli, nagyi délután értük megy az óviba/bölcsibe

2010. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
49%
jó , de akkor se azon gondolkodjon az apuka , hogy kire hagyja ő az apja a gyerekeknek kérjen segítséget de ne várja el hogy mások neveljék a gyerekeket, váltson munkát addig meg 1-2hónapig ki bírják míg talál munkát és igaz a családsegítőben is segítenek, de ha az apuka nem vált munkát elfogják venni tőle.
2010. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ír a nőnek hátha sikerül valamit össze hoznotok.

2010. jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

hol élsz te??? én több, mint 1,5 éve nem találok munkát...kivéve 3 hónap idénymelót, ami sori betanított munka volt, holott van szakmám


amúgy szerinted ha egy nőt nem vesznek fel 2 gyerekkel sehová, akkor egy egyedülálló apukát ki fog felvenni? biztos állást feladni csak másik biztosért szabad, munkanélküliért nem

2010. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon sajnálom, ami történt, jól írta az egyik korábbi válaszoló, az ilyen nőtől szabadulj, egy percig se bánkódj utána!

A picit beadhatod bölcsibe, a nagyot oviba (a családsegítőkhöz és az önkormáynzat szociális osztályához fordulj azonnali segítségért, akkor gyorsított eljárásban segítenek nappali felügyeletet találni a kicsiknek), a nagyszülők csak el tudják vinni meg hozni, ha pedig tényleg ilyen sokat dolgozol, akár hétközben vállalhatják is őket éjszakára egy ideig, amíg megfelelőbb munkaidejű állást keresel. Anyukád elmehet gyesre, mellette dolgozhat is akár 8 órát, ha meg tudják oldani apukáddal a babák ellátását, de a plusz pénz mindenképpen jól fog jönni. Ha az én fiam kerülne hasonló helyzetbe, nem sokat teketóriáznék, segítenék, ahol tudok. Szerintem te is nyugodtan kérj a szüleidtől is segítséget.

2010. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Én szívesen vigyázok rájuk alkalomadtán. Hol laksz írj privátban.
2010. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy velem lenne a baj. Mindent megadtam neki amit tudtam, a gyerekekkel is foglalkoztam amikor itthon voltam. Igaz hogy nem vagyunk gazdagok de megvan minden ami kell. Az ő szüleihez azért nem akarom vinni mert az apja egész nap iszik és otthon van. Anyám egy kisebb boltban dolgozik és arra gondoltam hogy esetleg megkérem hogy vigyázzon rájuk addig ameddig haza nem érek. Nem túl forgalmas bolt.
2010. jún. 22. 19:14
 20/30 anonim ***** válasza:

Szia!


Merrefelé laksz?

2010. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!