Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak egyedül 2...

Most mit csináljak egyedül 2 kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

A feleségem kijelentette hogy válni akar. A ruháit meg ilyeneket már el is vitte (kb 5 percen belül jött érte egy autó). Van 2 gyerekünk, az egyik 3 éves a másik 1. Azt mondta hogy nekik nem kellenek a gyerekek. De én meg egész héten dolgozok hajnaltól estig, csak hétvégén vagyok itthon (valamikor szombaton se vagyok). Így nem tudnék rájuk vigyázni csak ha felmondok. Nem tudom őket a munkahelyemre vinni mert kamionsofőr vagyok. De nem akarom őket örökbe adni mert szeretem őket. Mondjak fel? Vagy mit csináljak? A szüleim is dolgoznak, a feleségemére nem akarom ráhagyni őket.

27/F


2010. jún. 22. 18:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

vitatkoztatok?

szó nélkül fogta magát és elment, ezt nem értem semmit nem vettél rajtra észre, hogy valamire készül?

Ez nagyon szörnyű az én sógorom is egyedül marad mert a volt felesége elhagyta egy másik pasiért és egy 2éves kislányt meg egy 1éves kisfiút hagyott az apára azóta a nőnek van 4gyereke a másik pasitól,de a másik kettőt amit elhagyott nem keresi.Szörnyű milyen anyák vannak, nekem egy kislányom van de nem adnám oda egy férfiért sem, hiszen az a legszebb mikor oda bújik huncutkodva és azt mondja szeretlek.

2010. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
hogy tud az ilyen anya lefeküdni aludni:(:( az ilyen nem is anya, te jó ég ez szörnyű, szegény pici babák, a kicsi cicizik még :( . Nagyon sajnálom, a szívem szakad meg így is.Keres magadnak valakit aki normális és elfogadja a tieidet is.
2010. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy férfi ismerősöm,aki 3 éve egyedül neveli a most 6 éves kislányát.Anyuci reggel elindult dolgozni,és SOHA TÖBBET nem jött haza,3 hónapig nem is tudott róla az apa.Egy másik pasashoz ment,és szült még annak is két gyereket és most megint terhes.3 éve gyakorlatilag folyamatosan terhes.Az otthagyott kislányra nem fizet,az apa szerencsétlen nem kap munkát,a kislány miatt,de szívszorító ahogy küzd és ahogy imádja a kicsit.A családsegítőben jelentkezz mindenképp,de először csak szőrmentén puhatolózz,mert ez a srác is nagyon jajgatott,szóval megmondta az igazat,hogy hogy élnek,stb,és majdnem elvette tőle a gyámügy a kislányt.El sem tudom képzelni,min mehetsz keresztül,mihez kezd egy férfi,amikor ott marad két ennyire pici gyerekkel.Nagyon sok erőt kivánok!
2010. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Na erre nem gondoltam...a kicsi egész éjszaka az anyját kereste. A nagyobbik meg beteg lett.
2010. jún. 23. 18:47
 25/30 anonim ***** válasza:
Fantasztikus. Büszke lehet az "anya" magára. Érzéketlen, nem anyának való, mocskos nőszemély. Valahogy érd el, hogy ne is láthassa őket. Nálunk is van kicsi a családban, és nagyon anyás. Nem is tudom mi lenne vele, ha az anyja ott hagyná. De persze Ő sosem tenne ilyet. Szánalmas, hogy mennyien szeretnének babát és nem adatik meg, és egy ilyen nő nem értékelni a legdrágább ajándékot. ez most off volt kedves kérdező, de ne haragudj, ezt le kellett írnom. Sok erőt és kitartást. (Egyébként én édesanyádat javaslom, ő biztos örömmel vállalná a kicsiket).
2010. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Nem baj. Amúgy én se tudom hogy akkor miért akart gyereket...amikor én még nem akartam akkor már ő akart. Szinte minden héten megkérdezte hogy mikor akarok gyereket.
2010. jún. 24. 09:29
 27/30 anonim ***** válasza:

06.22. 22:28-as vagyok.


Azóta nem jelentkezett? Érdeklődött a gyerekek után?

2010. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? javult már valami?
2010. júl. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

És tudod mikor fogsz még nagyot nézni?

Amikor anyagi gondjai lesznek és a bíróságon fog paláverezni, hogy a gyerekeket igenis neki itéljék. Az ilyen "anya" ezt is megteszi. Sajnálom, hogy a piici keresi a mamiját, a nagyobb meg megbetegedett. A kérdést 9 napja tetetd fel. javult azóta valami? Sikerült megoldást találni?

2010. júl. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Már azóta hazajött és kijelentette hogy válni akar de az okát nem mondja el. Alig van itthon és egyáltalán nem viselkedik úgy mint egy anya. Nem tudom mi lett vele...ő akart annyira gyerekeket most meg csak úgy hagyja őket hogy lesz ami lesz. Amúgy anyukám elvállalta őket. Ja és kizárt a szobából.
2010. júl. 1. 09:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!