Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megszakítanátok a kapcsolat...

Ti megszakítanátok a kapcsolatot a következő rokonnal?

Figyelt kérdés

Adott egy apuka, akinek az első házasságából van egy felnőtt 30 éves nő gyereke, és újra házasodott egy 40 éves nővel, akitől szintén lett egy pici gyereke.


Az első házasságból való lány jól kijön a második feleséggel, viszont a közös gyerekkel nem tud mit kezdeni és nem érdeklődik utána sem.


Ti a második feleség helyében megszakítanátok a kapcsolatot az felnőtt előző házasságból származó lány (nő)vel?


2018. okt. 3. 12:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy szakítanám. Kitudja mi áll a háttérben, lehet ő is gyerekre vágyik, lehet simán hidegen hagyják az embercsemeték. Az várható volt, hogy 30 év különbséggel nem lesz testvéri kapcsolatuk.
2018. okt. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

Dehogy szakítanámm meg a kapcsolatot. Hány éves a közös gyerek?

Én is elvált szülők gyereke vagyok, nekem is van “mostoha anyám” akit szeretek, náluk is van közös gyerek. Én 24 vagyok, a féltesó 12, én imádom, nagyon jó tesók vagyunk, viszont meg kell, hogy mondjam, az öcsémen kívül én sem tudok mit kezdeni a gyerekekkel, abszolút hidegen hagynak a kisebb unokatesók is. Lehet, hogy csak nem tudja, hogy közeledjen. Vagy nem tudom mennyir találkoznak, lehet nem érzi magát “családtagnak” ebben az új családban, nem érzi ezt a tesó viszont. Miben nyilvánul meg, hogy nem érdekli a tesója?

2018. okt. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%

Két dolog jutott eszembe ezt a kérdést olvasva:

- a második feleség egy tipikus vérmami, aki minden emberre ki van akadva, aki nincs elájulva a gyerekétől

- és aki csak egy remek ürügyet keres arra, hogy kiutálhassa a férje lányát a családból.

2018. okt. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerektelen ember nem feltétlen tud mit kezdeni egy csecsemővel azonkívül, hogy cukinak tartja.
2018. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

13 * és aki csak egy remek ürügyet keres arra, hogy kiutálhassa a férje lányát a családból.


Én erre tippelek. Csak még nem mer lépni. De hogy fog, az tuti.. A fejemet rá merem tenni, hogy csak az alkalomra vár.

2018. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés már volt, jó pár hónapja már olvastam.
2018. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ezt hháromszor kellett újraolvasnom, hogy felfogjam, kell nekem egy kávé :D


Nem szakítanám meg, ugyanis a pici gyerek nem egyenlő a 40 éves anyukával.


Ergo, ha a gyerek nem jön ki jól X emberrel de a 40 éves anyuka meg jól kijön, akkor úgy kell alakítani a barátságot, hogy nem kell a kis gyereket is belevonni.


Pl az én Édesanyámnak volt egy barátnja, akivel utáltuk egymást. De úgy, hogy a jelenlétében én bántóan udvariatlan voltam vele. A stílusa miatt. Lényeg, hogy Édesanyám észlelte, hogy nem csak én utálom őt, de a férfi is gyűlöl engem - és, hogy a kecske is jól lakjon és a káposzta is megmaradjon, úgy szervezte a dolgokat, hogy én ne kerüljek az ő kapcsolatukba; hanem ők éljenek benne - de, hogy Édesanyámmal nekem is legyen egészséges anya-lánya kapcsolatom.

2018. okt. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért kene, hogy egy 30 évvel fiatalabb mostohatesoval így vagy úgy viselkedjen? Kb semmi közük nincs, nem is lesz egymáshoz.
2019. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!