Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igazságos?...

Szerintetek ez igazságos? Tovább lent.

Figyelt kérdés

20/F


A nagyapámnak az unokatestvéréhez mennek a szüleim, tesóm, nagyszüleim, mert 90 éves az öreg bácsi. Voltak itt nyáron nálunk, és elhívtak minket az öreg bácsi ünneplésére. CSAKHOGY az anyukám azt mondta, hogy csak a nagyszüleimre és a szüleimre számítanak, mi ránk nem, mint én rám, és testvérem re nem számítanak. Na akkor elmentünk a másik nagyihoz, hogy oda mennénk hozzájuk a tesommal. Aztán hogy ő fog sírni stb fog hiányozni az anyukája stb stb 11 éves, anyám asszony katonája. Szüleim vettek tiszta újonta új kocsit, és van otthon egy 7 személyes kocsi, 97es öreg kocsi. Na most én otthon maradok, mert nem férek be a kocsiba, és öregebb kocsin nem akarnak menni, hogy mit fognak gondolni róluk ilyen öreg autón jönnek.



Nagyon rossz érzés. Nem járok sehova, se barátok, se barátnő, és ide elhívták csak a szüleimet és a nagyszüleimet és a tesom megy, ez most milyen módszer? Kicseszés velem de rendesen. Múltkor az anyukám azt mondta, valahol voltunk, hogy mire jönnék velük akárhová, pl a tesojahoz, mert hogy csak csendbe vagyok, nem tudok senkivel kommunikálni. És akkor most ez rendben van? Inkább legyek otthon? Nagyon rossz érzés, hogy magam maradok otthon. Igazságos lett volna, ha a tesom se ment volna velük.



Mi a véleményetek? Csalódott vagyok.


2018. nov. 11. 06:50
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
#17 ez nem is rossz ötlet kérjen érte bocsánatot és meglássuk mik lesznek a reakciók
2018. nov. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
08:07: Nyáron eljöttek hozzánk, mert itt született, és most minket hívtak meg. Igen sajnálom azt, hogy nem tudhattam máma ott lenni az ő születésnapján, és felköszönteni őt, mert már ilyen ünnepség nem lesz, bár adna a Jó Isten, hogy élne 100 még több évig.
2018. nov. 11. 08:17
 23/34 anonim ***** válasza:
84%
Mi az a kofolara??
2018. nov. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
08:40: Hülyének nézel? Valamit meginni 🤦‍♂️
2018. nov. 11. 08:45
 25/34 anonim ***** válasza:
82%
Hát ezt most elküldöm a saját 20 évesemnek, és hálát adok, hogy ő nem ilyen.
2018. nov. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Segíteni nem akar még a család sem mert ilyen vagy, de megoldást nem javasol. :( Én hasonló cipőben járok.
2018. nov. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
73%
Én 34 vagyok, de a kofalara még soha nem hallottam.. ha nem lenne a korod ott, kb 8 évesnek gondolnálak 🤦‍♀️ kiváncsi lennék akkor a 11 éves, miert anyámasszony katonája?😂
2018. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom határon túli magyar, egy kis faluban. A kofola, olyan mint a Cola. Ne bántsátok szegényt.
2018. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
84%

Kezdj el a neten ismerkedni, ne pont csajozádi céllal, a lényeg az legyen hogy minél többet beszélgess másokkal. Gép előtt ülve sokkal könnyebben megnyílik az ember és mikor már úgy érzed tökjól elvagy az illetővel akkor találkozz vele. Nyugodtan elmondhatod hogy csak barátkozni akarsz, minél több embert megismerni. Lesz aki kiröhög, lesz aki elhajt de hidd el vannak olyan félénk, gátlásos emberek még a Földön mint te. Minél több emberrel találkozol annál könnyebb lesz élőben megszólalnod idegeneknek is.

Keress valami sportot. Nem kell drágára gondolni, elég ha eljársz futni. Tűzz ki célokat és minél tovább jutsz annál büszkébb leszel magadra és ez önbizalmat fog adni. Keress hobbikat, elfoglaltságot. Szerezz be egy kutyát, de csak akkor ha tényleg foglalkozni fogsz is vele. Irány a menhely, sok örökbefogadó kutyus vár. A kutyus ragaszkodása is önbizalmat ad és lehet vele menni sétálni. A kutya is olyan mint a gyerek, az idegeneket is rögtön szóra bírja és lehet róluk egy csomót beszélni ami által megtapasztalod semmi bajod nem lesz ha megszólalsz. Nyiss egy kicsit a világ felé, kezd kitágítani a határaidatvés minden sokkal jobb lesz.


És igen, lehetsz 5, 10 vagy 20 éves de ha menni szerettél volna az ünnepségre de anyádék nem vittek el csak azért mert felvágásból a jobb de kissebb kocsival mentek akkor az köcsögség. De ettől neked nem lesz jobb, úgyhogy kezdj el inkább élni.

2018. nov. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

17:48: Én csak interneten tudok ismerkedni lányokkal. Igen tökjó el beszélgetek a lánnyal, de kimenni nehezen megyünk ki, mert ahhoz kell idő is, és én nem szeretek sokat várni arra, hogy mikor találkozzunk. Jobb lenne hamarabb mint később lenne, tanultam ebből: ne legyek se nyomulós de olyan se legyek hogy elkéssek. Csakhogy ez nem csak én rólam szól, hogy én jól érzem magam vele, ahhoz neki is jó kellene éreznie magát. Pont ez az, hogy csak én vagyok ilyen félénk “szerencsétlen”. De akárkivel csak talalkozzak? Hogy ha meg is szóllítok egy idegen lányt élőben, nem tudom hogyan magamhoz húzni őket.


Nekünk van otthon 3 kutya Málta fajta, de nem az “enyém az egyik kettő” a harmadik a tesome. Azért tettem zárójelbe, hogy az enyém az egyik kettő, mert nem foglalkozom velük. Ha sétálni akarok velük menni nem mehetek, mer szüleim félnek, hogy kullancsot szednek fel, és szoknak lenni az én kettő lány kutyám terhes. Vagyis az egyik, a másik meg fiatal, most lesz 1 éves. Félnek, hogy kint az utcán valamilyen kullancsot hazahoznak - felszednek. Csak tudod nehéz ez így, egyedül ezt mindent újból kezdeni új lapot.



Hogyan élvezzem az életet? Én jóformán még nem éltem, nem tudom élvezni. Nincs barátnő se barátok, számomra ez olyan, hogy mindent elveszitettem, és nehéz így tovább menni. Kell változás. De nem tudom, hogy hol változtassak.

2018. nov. 11. 18:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!