Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igazságos?...

Szerintetek ez igazságos? Tovább lent.

Figyelt kérdés

20/F


A nagyapámnak az unokatestvéréhez mennek a szüleim, tesóm, nagyszüleim, mert 90 éves az öreg bácsi. Voltak itt nyáron nálunk, és elhívtak minket az öreg bácsi ünneplésére. CSAKHOGY az anyukám azt mondta, hogy csak a nagyszüleimre és a szüleimre számítanak, mi ránk nem, mint én rám, és testvérem re nem számítanak. Na akkor elmentünk a másik nagyihoz, hogy oda mennénk hozzájuk a tesommal. Aztán hogy ő fog sírni stb fog hiányozni az anyukája stb stb 11 éves, anyám asszony katonája. Szüleim vettek tiszta újonta új kocsit, és van otthon egy 7 személyes kocsi, 97es öreg kocsi. Na most én otthon maradok, mert nem férek be a kocsiba, és öregebb kocsin nem akarnak menni, hogy mit fognak gondolni róluk ilyen öreg autón jönnek.



Nagyon rossz érzés. Nem járok sehova, se barátok, se barátnő, és ide elhívták csak a szüleimet és a nagyszüleimet és a tesom megy, ez most milyen módszer? Kicseszés velem de rendesen. Múltkor az anyukám azt mondta, valahol voltunk, hogy mire jönnék velük akárhová, pl a tesojahoz, mert hogy csak csendbe vagyok, nem tudok senkivel kommunikálni. És akkor most ez rendben van? Inkább legyek otthon? Nagyon rossz érzés, hogy magam maradok otthon. Igazságos lett volna, ha a tesom se ment volna velük.



Mi a véleményetek? Csalódott vagyok.


2018. nov. 11. 06:50
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
27%
Gratulálok a magyar szülőknek hogy a 18 20 as generácio 4 5 évesen szinten van..
2018. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell le hülyézni a másikat egy ártatlan kérdés miatt. Mert őszintén szólva én sem tudtam eddig mi az a kofolara ameddig le nem írtad mert soha életemben nem hallottam még róla.
2018. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
12:57: Ezen kívül felvidéki vagyok, és tudom, hogy ez nem kifogás, de igyekszem helyesen írni. Ha vannak helyesírási hibaim elnézést. Köszönöm a megértést.
2018. nov. 12. 14:42
 34/34 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincsen! :)
2018. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!