Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinált ilyet a felesége...

Miért csinált ilyet a feleségem? Az összes itthon tartott spórolt pénzünket betette a saját számlájára aznap, amikor megszűnt a munkahelyem.

Figyelt kérdés
Amikor rákérdeztem mosolyogva közölte, aznap kiveszi, ahogy találok munkát. Soha nem volt köztünk ilyen probléma, amíg jól kerestem. Papírom persze semmiről nincs, mert megbíztam benne. Ennek két hónapja, a lakás az övé nem nagyon ugrálhatok.
2008. nov. 6. 15:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
38%
Különben meg a kocsmában adnak kávét is ? :oOo
2008. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Kedves uccsó válaszoló! Köszi a válaszod, de nem hiszem, hogy a lényegre tapintottál volna.
2008. nov. 6. 23:28
 13/29 A kérdező kommentje:
Bocs, kettővel előbbinek írtam!
2008. nov. 6. 23:30
 14/29 anonim ***** válasza:
89%
Ha most vesztette el a munkahelyét, akkor hogyan iszik ott kávét?
2008. nov. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
96%
Te jó ég! Komolyan verje meg a nőt? Ez ám a férfias magatartás. Tényleg szemét húzás volta nő helyében, és én a helyedben kedves kérdező szépen leüllnék vele, és kérném, hogy menjük akkor el együtt a bankba, és tegyük két számlára a pénzt, vagy adjon írásos engedélyt ahhoz, hogy hozzáférj, különben perre viszed a dolgot. Lehet, hogy nem tudod igazolni, de a házasságban szerzett vagyon közösnek számít, amennyiben erről nem rendelkeztetek már az megkötése előtt máshogy. Ne hagyd már, hogy kisemmizenek. Én nő vagyok, de undorodom az ilyen emberektől, aki kihasználja a helyzetét. Sok sikert!
2008. nov. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
A válaszokat elolvasva rögtön rá lehetett jönni a válaszadók nemére,aki verésre buzdított az nyilván férfi,gratulálok nekik!Egyébként ez egy olyan kérdés amire biztos vagyok hogy segítség nélkül is tudod a választ és nyilván vannak olyan részletek amibe nem lettek a válaszadók beavatva.Egy biztos:ez a házasság sajnos sántít,főleg a bizalom hiánya miatt.Amikor már az van hogy enyém meg tiéd az már nagy baj.Neked adok igazat abból a szempontból hogy kész tények elé állított,de itt a kérdés miért nem bízik benned?Nálunk a pénz a fiókban van,soha nem volt ezért nézeteltérés,de persze mindent megbeszélünk és ez a legfontosabb egy kapcsolatban.Megoldás:minnél hamarabb munkahely+beszélgetni mindenről és tisztázni az eddig elhallgatott dolgokat.Sok sikert!
2008. nov. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
68%

Hé! Én nő vagyok, és ellenzem az erőszakot (engem gyakran megvert az apám ok nélkül is).

De vannak olyan helyzetek, amikor valaki nagyon elszemtelenedik és igazán kijár neki egy pofon. De ne úgy, hogy a földre essen tőle, csak hogy észhez térjen.


A kávés dologért pedig elnézést, igaz, ha nem dolgozik nehezen iszik a cégnél kávét. De mondjuk álláskeresés közbe megyek valahová és csak jó lenne pár forint, amit bedob az automatába és megiszik egy olcsó, vizes kávét :) de nem vitázok, nem vagyok benne a helyzetben, nem nagyon "ugrálhatok" :)

2008. nov. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
84%
Én inkább a nőnek gratulálnék,aki ki akarja semmizni.Addig jó volt,amíg dolgozott,most meg,hogy bajban van,gyorsan el kell határolódni tőle.Ez aztán nőies magatartás!Hogy jön ő ahhoz,hogy a közös vagyont kisajátítsa?Azért mindennek van határa,még a Szovjetuniónak is volt,pedig az rohadtul nagy volt ám.Persze félholtra nem kell verni,ez igaz.Ez ugyanolyan túlzás lenne,mint amit ő csinált.De a pofon az bizony kijár neki.Hátha akkor helyrekattanna egy kicsit az agya.
2008. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
81%
Valószínű hogy egy olyan személy aki hajlamos az ellustulásra,pofonnal pedig valószínű annyit érne el hogy utána mehetne a hajléktalanszállóra.És mi van ha hazudott és nem megszűnt a munkahelye hanem kirúgták mi meg hajba kapunk a semmiért.
2008. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
85%
Hé!A férjed is ad egy egy pofont?Az ilyen gondolkodásmód miatt létezik még annyi megvert nő!
2008. nov. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!