Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összetörtem, mit tegyek?

Összetörtem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Férjemmel 6 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok, egy 1 éves kislányunk van.

Kb 1,5 éve (amikor terhes voltam, fél évvel az esküvő után. ) kezdett furcsán viselkedni.

Rájöttem hogy mi van a dologban. Mivel sofőr, egész nap nőkkel van körülvéve és egy 50es mami(a férjem 30) rákattant. Elolvastam az üzeneteiket, a nő elég keményen hívta egy menetre. Nem történt semmi csak húztak egymás agyát.

Megígérte hogy többé nem lesz ilyen, de persze megingott a bizalmam.

Éreztem hogy valami nincs rendben, furcsa volt es hideg a másfél év alatt.

Azt kértem karácsonyra tőle hogy legyen minden a régi, ugyanúgy szeressük egymást mint régen, ugyan úgy viszonyuljunk egymáshoz, kezdjük tiszta lappal.

Megszállta a Szentlélek, és bevallotta hogy megcsalt egy párszor a terhességem alatt, az EXÉVEL (!!!!!)és emiatt volt hideg velem hogy hazudott és átvert de szeretné ha minden a régi lenne, és képes megváltozni.

Úgy érzem hogy teljesen összetörtem, még sírni sem tudok, nincs kinek elmondjam, tanácsot kérjek.

Tudom hogy a többség véleménye az hogy egy ilyen embert ,,ki kell ba**ni az ablakon,, mégis a kérdésem az hogy van remény hogy megváltozzon?

Saját tapasztalatok érdekelnek,(nem csak) akár megcsalt - megcsaló részéről.


2018. dec. 9. 01:12
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
51%
Terveztetek a babat? Mert lehet hogy neki a hazassag utan jott a baba gyors volt minden es emiatt kicsit megijedt. Ne haragudj gerinctelen dolognak tartom hogy az eskuvo utan nemsokkal mar (tobbszor) megcsalt mikozben te a kozos babatokat vartad. Es hogy eddig ezt titkolta! Oszinten ha szereted visszafogadhatod, de mar azutan sem nagyon biztal benne amikor az uzeneteket lattad, ezek utan hogy fogsz? Es mi a biztositek hogy nem teszi meg akar a mai napig vagy ezek utan? Legy resen es nyitott szemmel jarj, ha meg is bocsajtasz ne bizz meg olyan konnyen es figyelj minden aprosagra.
2018. dec. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

Hozzátenném, hogy másfél évvel ezelőtt történt, kb 1 hónapig tartott, több alkalommal.kb 10

(Már amiket elmondott)

2018. dec. 9. 01:20
 3/52 A kérdező kommentje:

Ő az esküvő előtt is szeretett volna babát. Talán jobban vágyott rá mint én.

Nem tudom hogy fogom feldolgozni, lehet nem is tudom túltenni magam rajta. (Kb 3 órája tudtam meg.)

2018. dec. 9. 01:22
 4/52 anonim ***** válasza:
62%
Akkor nem ijedtsegbol,nemtudom miert tehette. Meg friss a dolog akkor hagyj magadnak idot, gondold at, aludj ra eggyet, es ha valoban megvaltozik akkor adj neki meg egy eselyt de persze ha te is igy szsretned, a gyereket is szem ele kell helyeznetek. Szerintem amikor tudtok uljetek le kettesben ed komolysn beszeljetek ki magatokbol mindent,foleg o. Kerdezd ki mit erzett mikor megtette akar sokadjara is, es miert tette tobbszor,mikor hol es miert egyaltalan, rad es a babara nem gondolt,vagy a kovetkezmenyekre. Ezeket kerdezd meg es oszinten valaszoljon talan ugy konnyebb lesz atlepnetek rajta. Sok sikert
2018. dec. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2018. dec. 9. 01:32
 6/52 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj, de undorító a férjed.

Tudom hogy nem megy könnyen a továbblépés, és minden ember más, de az száz százalék hogy ÉN személy szerint egy életre kiábrándultam volna belőle.

Mert meg csak nem is arról van szó hogy együtt letettek volna 20 éve és akart valami kalandot stb stb, hanem pont akkor csalt meg amikor te az Ő gyereket hordtad a szíved alatt.

Én biztos nem akarnék semmit ettől az embertől a továbbiakban, és az is biztos hogy nehezen dolgoznam fel hogy ilyen rosszul választottam.

Ne haragudj, ez az én véleményem, nem feltétlenül kell mindenkinek ugyanígy gondolnia.

2018. dec. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
91%

Előző vagyok, nem válaszoltam a kérdésedre.

Én úgy gondolom nincs esély arra hogy megváltozzon.

Mert egy gerinctelen, tisztességtelen ember nem fog uriemberre változni hirtelen.

De azt kívánom ne legyen igazam.

2018. dec. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő.

Köszönöm a válaszod, jelenleg fájdalom, undor és csalódottság amit érzek. Na meg hogy hülyének néztek/nek

2018. dec. 9. 01:47
 9/52 anonim ***** válasza:
86%

Ha a teso jon (majd esetleg), akkor majd megismetlodik...?

(nok kozott van egesz nap, es meg egy 20 evvel idosebbel is hajlando flortolni, + az exevel tobbszor szexelt, es mi van meg, amit nem mondott el...?????)


Kutyabol nem lesz szalonna. Tapasztalat. :(

2018. dec. 9. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon sajnálom! Én biztos nem tudnék hozzá érni és férfiként tekinteni rá...de még lehet az apa is megdőlne visszont a kicsi miatt...hát lehet jobb meggondolni a szétköltözést. De elejében tuti éreztetném vele hogy már nekem egy idegen innentől, és ha ennyire kanos élhetek myitott kapcsolatban, kíváncsi vagyok ez hogy tetszene neki...
2018. dec. 9. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!