Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összetörtem, mit tegyek?

Összetörtem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Férjemmel 6 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok, egy 1 éves kislányunk van.

Kb 1,5 éve (amikor terhes voltam, fél évvel az esküvő után. ) kezdett furcsán viselkedni.

Rájöttem hogy mi van a dologban. Mivel sofőr, egész nap nőkkel van körülvéve és egy 50es mami(a férjem 30) rákattant. Elolvastam az üzeneteiket, a nő elég keményen hívta egy menetre. Nem történt semmi csak húztak egymás agyát.

Megígérte hogy többé nem lesz ilyen, de persze megingott a bizalmam.

Éreztem hogy valami nincs rendben, furcsa volt es hideg a másfél év alatt.

Azt kértem karácsonyra tőle hogy legyen minden a régi, ugyanúgy szeressük egymást mint régen, ugyan úgy viszonyuljunk egymáshoz, kezdjük tiszta lappal.

Megszállta a Szentlélek, és bevallotta hogy megcsalt egy párszor a terhességem alatt, az EXÉVEL (!!!!!)és emiatt volt hideg velem hogy hazudott és átvert de szeretné ha minden a régi lenne, és képes megváltozni.

Úgy érzem hogy teljesen összetörtem, még sírni sem tudok, nincs kinek elmondjam, tanácsot kérjek.

Tudom hogy a többség véleménye az hogy egy ilyen embert ,,ki kell ba**ni az ablakon,, mégis a kérdésem az hogy van remény hogy megváltozzon?

Saját tapasztalatok érdekelnek,(nem csak) akár megcsalt - megcsaló részéről.


2018. dec. 9. 01:12
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
87%

Hidd el, a lányodnak is jobb lenne ha ti külön lennétek, de békésen elválva, mindent megbeszélve. Így mindketten esélyt kaptok arra, hogy úgy éljétek az életeteket, ahogy szeretnétek: ő dughat össze-vissza és eljátszhatja a jó apát hétvégenként, te meg nyugalomban lehetsz, nem kell állandó stresszben, szomorúságban lenned. Idővel találhatsz is valakit, aki normális, tisztességes férfi.

Én elvált anya vagyok és nem bántam meg, bár nyilván nem ez volt betervezve, hogy majd egyedül nevelek gyereket. De van az a helyzet, amikor jobb így.

2018. dec. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
81%

51% Vihorászhatsz kárörvendően-azt vágod, hogy ezek szerint te sem vagy igazán normális-rendes ember és ne csodálkozz, ha előbb kell egy nőnek "rosszfiú", mint te. Barátnőmet és unokatestvéremet is két olyan férfi csalta meg, akikről MINDENKI azt gondolta, hogy csendes, kedves, segítőkész férfiak. Tipikus anyósapós kedvencei voltak.


Elnézést az offért.

2018. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
84%
Nem csak az nem tesz jót neki, hogy szomorúnak lát, hanem az se, hogy így nulla önbecsülése lesz az életben és mindig beletörődik majd az ilyen helyzetekbe. Ne ezt tanítsd neki! Főleg, ha Te is tudod, hogy nem tesz jót. Gyerek miatt együtt maradni a legnagyobb bolondság. Attól még lesz neki apukája és ugyanúgy törődhet vele, hogy nem él az anyjával egy szar kapcsolatban. Amit ugye ő is látni, ÉREZNI fog.
2018. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem miért gondolják azt emberek, hogy a gyerek miatt együtt kell maradni. Miért lesz jó az a gyereknek?! Ostoba ötlet.
2018. dec. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
89%

Nálam a megcsalás sehogy, semmilyen formában, a legminimálisabb mértékben sem fér bele. Mert átvert, hülyének nézett, lealázott, téged ráadásul akkor, mikor épp a gyermekét vártad. Ez olyan szinten undorító, hogy nincsenek rá szavak.

Ez az ötvenes nővel való levelezés, meg az exe, meg minden azt jelezné számomra, hogy teljesen a farka irányítja - ha ennyire mindegy kvázi, hogy kivel, akkor az nagyon gáz. Főleg hogy volt alkalma bőven meggondolni magát, ráébredni arra, mit tesz, és nem tette - akkor most mi más? csak az, hogy lebukott. Azért sajnálja, mert lebukott. Kutyából nem lesz szalonna, soha nem lehet abban megbízni, hogy ha adódik az alkalom ismét, akkor nem él vele.

2018. dec. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
87%
Undorító a férjed. Soha nem fog megváltozni, ez a kapcsolat már sajnos régóta halott, akkor is, ha eddig nem tudtál róla. Kezdj új életet. Ne alázd megagad annyira, hogy ezek után még vele maradsz.
2018. dec. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
81%
Nem bírnék egy igénytelen emberrel maradni.
2018. dec. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
45%
Szia kerdezo, szerintem kezdj el erzelmileg levallni rola. Konnyen lehet, h megvaltozna, de sajna a bizalmad iranta soha nem fog visszaterni. Ami nagyon fontos, h soha ne feledd, ez nem a TE hibad volt, az o es csakis az o dontese volt, az izgalmas szex az exel lehet, h valoban csak az izgalom miatt kellett, de h nem szeretet mar akkor sem, az biztos, hiszen pontosan tudta, h mennyire megsebez. Szerintem itt nem is a szexel volt a gond, hanem az irantad erzet kozony, ami ravette, h siman dugjon meg mast. Megbocsajthatsz neki, de nem fogod elfelejteni, nem fogsz bizni benne, es elobb utobb ugyis szetmentek, mert ez nem egy egyszeri botlas volt, reszegen, amikor eppen haragban voltatok, hanem szandekos jazudozas, bujkalas, felrekefeles az izgalom miatt, amit te terhesen nem tudtal neki nyujtani. Akarjogy is dontesz vegul, az biztos, h jobb ha most par napot kulom toltesz. Sok szerencset
2018. dec. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
49%

Mindegy itt, hogy ki mit irogat nem fogod elhagyni ugysem...


De, tudd, hogy őrlödni fogsz míg vele vagy évekig és egy ördögi kör lesz! Már sosem fogsz tudni úgy bízni benne, ettől fusztrált leszel, ő ezért ismét megcsal...


Sosem lesz kutyából szalonna és aki 1x megteszi az csak annyit jelent, hogy 1x lebukott előtted. De előtte és utána és kitudja még hányszor teszi majd meg, mert ezek ilyenek. Tapasztalat.

2018. dec. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
77%
Pont az exével akire nem is gondoltál. Szerintem ennek ha lesz is folytatása soha nem fogsz benne megbízni. Sőt el fogsz tőle távolodni kiszeretsz belőle végleg és még csak azt sem akarod hogy hozzád szóljon. Én is így voltam. Rá se bírtam nézni nem akartam megcsókolni a szexet meg egyenesen kerültem. Szakítás lett a vége.
2018. dec. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!