Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összetörtem, mit tegyek?

Összetörtem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Férjemmel 6 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok, egy 1 éves kislányunk van.

Kb 1,5 éve (amikor terhes voltam, fél évvel az esküvő után. ) kezdett furcsán viselkedni.

Rájöttem hogy mi van a dologban. Mivel sofőr, egész nap nőkkel van körülvéve és egy 50es mami(a férjem 30) rákattant. Elolvastam az üzeneteiket, a nő elég keményen hívta egy menetre. Nem történt semmi csak húztak egymás agyát.

Megígérte hogy többé nem lesz ilyen, de persze megingott a bizalmam.

Éreztem hogy valami nincs rendben, furcsa volt es hideg a másfél év alatt.

Azt kértem karácsonyra tőle hogy legyen minden a régi, ugyanúgy szeressük egymást mint régen, ugyan úgy viszonyuljunk egymáshoz, kezdjük tiszta lappal.

Megszállta a Szentlélek, és bevallotta hogy megcsalt egy párszor a terhességem alatt, az EXÉVEL (!!!!!)és emiatt volt hideg velem hogy hazudott és átvert de szeretné ha minden a régi lenne, és képes megváltozni.

Úgy érzem hogy teljesen összetörtem, még sírni sem tudok, nincs kinek elmondjam, tanácsot kérjek.

Tudom hogy a többség véleménye az hogy egy ilyen embert ,,ki kell ba**ni az ablakon,, mégis a kérdésem az hogy van remény hogy megváltozzon?

Saját tapasztalatok érdekelnek,(nem csak) akár megcsalt - megcsaló részéről.


2018. dec. 9. 01:12
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
85%

ez nagyon nehėz dolog..

mert ha ki is bėkültök, mindig azon fogsz kattogni hogy vajon megcsal e..

2018. dec. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
64%

En ugy gondolom, mindenki erdemel egy uj eselyt, mert emberek vagyunk, elofordul, hogy megbotlunk. De ennyiszer es akkor, amikor eppen babat varsz? Gusztustalan. Egyebkent az is lehet, hogy sokkal tobb alkalom volt, mint amit elmondott neked, csak ezt rafogta a terhessegre..es en a helyedben egyaltalan nem kerdezgetnem, hogy mikor-hol-kivel-hanyszor-miert es mit erzett, mert semmi ertelme, csak magadnak okozol megtobb fajdalmat vele. Egyertelmunek gondolom, hogy nem sok tiszteletet erez irantad. A gyerek miatt pedig nem erdemes egy ilyen kapcsolatban maradni, mert ugy hiszem, ezeket soha nem fogod elfelejteni es mindig ketsegek lesznek benned, hogy most vajon tenyleg lement-e a boltba vagy eppen megcsal..es a gyerek nem hulye, erzi, hogy valami nem oke es tudat alatt ugyanezt neveled a gyerekedbe is, hogy nem erdekes, mi tortenik, mindent el kell fogadni es majd par ev mulva o is ulni fog egy ilyen kapcsolatban. Ez egyaltalan nem tenne neki jot. A gyereknek barmikor tud az apja lenni. A kerdesedre a valaszom az, hogy nem hiszem, hogy valaki ennyi megcsalas utan csak ugy tegnaprol mara megjavul es elkezdi tisztelni a csaladjat.

De persze neked kell erezned, hogy erdemes-e folytatni, azt viszont csak ugy lehet, ha a tema soha nem jon fel tobbe es teljesen elfelejted, ami tortent...nekem nem menne. De ez csak az en velemenyem. Remelem megoldodik a gond, sok erot es kitartast kivanok mindenhez! :)

2018. dec. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk két gyerek volt, nagyobbak is mint a tietek.

Hasonlóan éreztem én is: undort iránta, és magam iránt is, hogy hogy lehettem ennyire vak. Tudtam, hogy innentől a bizalomnak vége. Nem akartam úgy élni, hogy évekig tipródok, hogy most vajon merre jár, kivel beszél, kotorászni a telefonban, stb.

Úgyhogy vettem egy mély levegőt és megkértem, hogy menjen el, pakoljon össze.

Utólag is úgy látom, hogy jó döntés volt.

2018. dec. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
88%

Az én értékrendembe nem fér bele, hogy egy férfi megcsalja a nőt terhesség alatt. Egyáltalán nem fér bele a megcsalás, de ez különösen nem. Ennél mélyebbre nehéz lesüllyedni.

Azt gondolom, hogy aki ilyet tesz, az bembdog megváltozni. Nem tudom mi hozta ki belőle a vallomást vagy mit akar, de biztosan kényelmes neki az élete melletted és nem nagyon akarná elveszíteni.

Neked kell döntést hozni, de szerintem itt már meghalt a bizalom, ami alapja egy kapcsolatnak.

2018. dec. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
92%
Aki egyszer megteszi ezt, az többször is megfogja. Nem változik meg, legfeljebb talán annyiban, hogy már el sem mondja majd.
2018. dec. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
24%
Én a szeretője vagyok valakinek, nálunk 10 éve tart. Többször is szakítottunk de aztán mindig összejöttünk újra. Igaz ők nem házasok és gyerek sincs, csak úgy éldegélnek egy háztartásban, és ennyi.
2018. dec. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim válasza:
2%
A kislányod érdekében maradjatok együtt
2018. dec. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
88%
Mint látszik,nem fog megváltozni.Megcsalt régebben,mostanság meg flörtöl más nővel,tehát a jelleme megmaradt.Ha ezt megbocsájtod,szerintem ugyanúgy elő fog fordulni megint.És nem fogod tudni ezeket elfelejteni,hidd el.Az utálat ez miatt benned fog maradni.Egyszer én is megbocsájtottam,de már ott szakítani kellett volna exemmel amikor ez kiderült.
2018. dec. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
86%
Ott van a kerdesben benne, a tortentekben hogy nem fog megvaltozni. Megalazott uzenetekben, majd igergetett, es lam, mi tortent? A nagy igergetesek utan meg egyszer megalazott es megkurta ra az exet is. Konkretan ott van elotted, hogy nem fog megvaltozni, maximum ügyesebben alaz meg es köp szembe ezentul. Szorgalmas igergetesek kozepette. Ez a faszi kukaba valo szar. Sajnalom.
2018. dec. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A kislányom az egyedüli ok ami miatt vele maradnek, de tudom hogy nem tesz jót neki az sem ha az édesanyját folyton szomorúnak lássa.

2018. dec. 9. 09:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!