Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lepett már meg titeket az...

Lepett már meg titeket az anyós valami extra ajándékkal?

Figyelt kérdés

Tegnap délután beállított hozzánk egy kb 8 hónapos keverék kutyával. Azt mondta, épp a menhely közelében volt dolga, így bement és meglátta ezt a kutyát. Elhozta, de az ő házukban nem lehet kutyát tartani, így azt gondolta, majd a "pici fiacskája" befogadja.

Imádom a kutyákat, de épp rosszkor jött. Panelben lakunk, és tervezzük a babát.

Gondolkoztam, hogy vagy veszünk fel hitelt és kertes házba megyünk, vagy elajándékozzunk a kutyát vagy visszavisszük a menhelyre.

Persze míg nem lesz babánk szívesen maradhat, de nem tudom utána mit kezdjünk vele. :S


2010. jún. 27. 17:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
91%
szerintem se vidd vissza. o is egy erzo lelek.. orul, hogy kikerult onnan, es egy szereto csaladhoz kerult.:)
2010. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

De miért kellene nekik megoldani, ha egyszer nem akartak kutyát?

Mégis milyen ember az, aki állatot ajándékoz kérdezés nélkül, főleg panelba.

2010. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

ma 17:21!

Értem én, hogy más megoldja. Szerinted egy kutya kibírja (mindegy hány éves), hogy csak reggel 5kor és este 6kor menjen le?Mert mi csak így tudnánk megoldani.

Akinek van helyben az anyuka és apuka, annak könnyű.

Csak az én szüleim 120 km-re laknak, anyós meg a párom dolgozik.

Kire hárítsak egy olyan terhet, hogy napi többször leviszi a kutyánkat vagy vigyáz a gyerekre míg én sétálok vele?

Gondolom nem arra gondolsz, hogy amíg az újszülött baba alszik, egyedül hagyom a lakásban, és leviszem a kutyát sétálni??

2010. jún. 27. 17:25
 14/27 A kérdező kommentje:
az 1. ma 17:21-esnek ment a válaszom!
2010. jún. 27. 17:26
 15/27 anonim ***** válasza:
57%

Nem szeretem az ilyen meglepetéseket. Én például szegényt lehet lerohannám (anyósom), hogy ilyen kész helyzet elé állít, ez nem egy könyv vagy ilyesmi, egy élőlény, és nem biztos, hogy mindenki szereti a házban, lakásban a jószágot. A másik meg az, hogy a kutyát max 4 óránként sétáltatni kell, az meg hogy lakásban tart valaki akármilyen kicsi kutyát is, az állatkínzás, már csak azért is, mert 8-9 óra hosszán keresztül nem tudja vinni senki sétálni. A koszról már ne is beszéljünk, minden nap pórszívózni a kutyaszőrt...áá, főleg, hogy gyereket akartok, erről anyósnak meg kellett volna titeket kérdeznie.

Nálunk is vannak ilyen apró meglepetések, amik nem tetszenek, mikor megbeszélem vele, hogy így, meg így legyen, de ő gondol egyet, és úgy érzi, hogy nekem az

úgy jobb lesz, de nem...

2010. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
57%
Mi az, hogy az ő házukban nem lehet, de a fiáék paneljában meg lehet tartani. Marha kedves mondhatom! Főleg, ha tényleg babát szeretnétek, szerintem sem lehet összeegyeztetni a kettőt!
2010. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Egyébként én semmilyen papírt nem láttam nála. Semmilyen "szerződést". De nem kérdeztem rá, csak az oltási könyvet hozta el, meg kutyakaját. Meg persze a kutyát.
2010. jún. 27. 17:33
 18/27 anonim ***** válasza:
16%
Jó akkor most mégis mit akarsz? Felofgtuk hogy te erre képtelen vagy akkor dobd ki vagy csinálj vele valamit gyorsan amíg meg nem szeret titeket és a gyerek ki nem túrja. Az úgy nem fer hogy élvezed amíg ráérsz aztán elpaterolod.
2010. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

ma 17:37

Hiába beszélsz ilyen flegmán, nem veszem magamra.

Ha kötekedni tudsz, mehetsz máshová!

2010. jún. 27. 17:40
 20/27 anonim ***** válasza:
Én is kuytával nőttem fel ugyanakkor született mint én 1 nappal előbb ő tanítottt meg járni...és sokkal okosobb és tisztelettudóbb gyerek lett belőlem mint a tesóimból...:)De sajnos a kutyus még 3 éve távozott tőlünk:(
2010. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!