Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lepett már meg titeket az...

Lepett már meg titeket az anyós valami extra ajándékkal?

Figyelt kérdés

Tegnap délután beállított hozzánk egy kb 8 hónapos keverék kutyával. Azt mondta, épp a menhely közelében volt dolga, így bement és meglátta ezt a kutyát. Elhozta, de az ő házukban nem lehet kutyát tartani, így azt gondolta, majd a "pici fiacskája" befogadja.

Imádom a kutyákat, de épp rosszkor jött. Panelben lakunk, és tervezzük a babát.

Gondolkoztam, hogy vagy veszünk fel hitelt és kertes házba megyünk, vagy elajándékozzunk a kutyát vagy visszavisszük a menhelyre.

Persze míg nem lesz babánk szívesen maradhat, de nem tudom utána mit kezdjünk vele. :S


2010. jún. 27. 17:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
17:45 vaygyok de ha te nem szeretnéd akkor most add vissza vagy valami mert ha megszeret titeket és te is őt akkornehéz lessz elválnotok.:(
2010. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
16%
Ha az igazság flegma akkor bátran leszek az. Mégis mit tegyünk mi a te problémáddal? Mi nem tudjuk megoldani.
2010. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Rettenetesen flegma a stílusod.


CSak, hogy emlékeztesselek: "Lepett már meg titeket az anyós valami extra ajándékkal?"

Ez a kérdésem. Senki nem kérte, hogy más problémáját oldd meg.

Bunkó vagy, és ennyi! (Persze ahogy túl gerinctelen vagy, hogy kiírd a neved, vagy lehesesen neked emailt írni!)

2010. jún. 27. 19:14
 24/27 A kérdező kommentje:
*ahhoz
2010. jún. 27. 19:14
 25/27 anonim ***** válasza:
88%

Hééé! Nekem a tesóm volt előbb és utána a kutya panelba!!. Őszre vettük a kutyust, így én suliban vtam anya meg simán megoldotta így is...Levitte a kutyát gyerek mellet! EGYEDÜL!. Szóval szerintem ne nyavajogj. Egyszerű a dolog, nem gondolod? Mikorvinnéd le akkor a gyereket is viszed...

Vagy, mentek naponta mondjuk 3x-5x sétálni a picivel és viszed a kutyát. EZ 1 ÉLET

2010. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

És a te neved hol van? És mi lesz akkor ha lehet nekem levelet írni? :) Megrendezel egy fenyegtős íméllel? Az engem minősít, ugye? :)

Már nem azért de eddig nem zavart hogy senki nem a kérdésre válaszolt csak a te problémádra, csak az én válaszom zavar?

2010. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

A kedves kutyások megint csak annyit látnak, hogy kutyulimutyuli, azt nem, hogy NEM AKARTAK kutyát, úgy gondolják, hogy NEM TUDJÁK rendesen gondozni, PANELBAN laknak, és épp a gyerek témával vannak elfoglalva. Egy panelba jobban átgondolják az emberek, hogy akarnak-e kutyát. Egyszerre bekutyásodni és begyerekesedni nem jó. Lehet, együtt tartani a kutyát a gyerekkel, de az nekem ne mondja senki, hogy mikor a kutyás témában előadjátok, hogy mennyi törődés és tanítás meg kutyaiskola és napi min 2xmásfél óra séta kell neki meg ilyenek, akkor ebbe pont akkor ideális is belekezdeni, mikor az első gyereket rakják össze, és az egyetlen ember, aki tudna törődni a kutyával, éppenséggel újdonsült anyuka lesz, ami elég nagy kihívás egy másik gondozandó dolog nélkül is.

Én visszaadnám. És még csak nem is érezném szarul magam, mert NEKEM nem lenne miért. Ellenben anyóspajtásnak nagyon is.

2010. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!