Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen alapon gondolja szülő...

Milyen alapon gondolja szülő h idős korában köteles ápolnia a gyerekének?

Figyelt kérdés
2018. dec. 25. 13:41
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Ha globálisan megnézzük az emberiség röpke léte alatt milyen károkat okozott az élővilágban s saját fajtársaiban akkor kicsit a rákhoz hasonlít felzabálja a testet ezzel önmaga létesültét is kockáztatja.Nekem egyként sokkal többet ártott ember mint bármilyen más élőlény nyilván hála jár érte.
2018. dec. 25. 16:07
 12/27 A kérdező kommentje:

Meg lehet rájátszik az is h antiszociális vagyok.

És általánosan minden közösségi tevékenységnek nyűgnek élek meg. Inkább anyagi segítséget nyújtanék.De fordított helyzetben én személy szerint én inkább meghalnék.Láttam dédnagyanyám utolsó pár évét ha egy szenvedő életét megnyujtjuk az kinek jó ? Na mindegy is én továbbiakban is fenntartom a jogot h közösségi normáktól és törvénytől független gondolkodok és cselekszek sose bírtam elviselni ha bármit is megszabnak.

Másrészt meg elgondolható h az adott státuszt az illető nyilván kiérdemelte valahogy a lelki terror és a szeretet szavakat felcserélte hosszú éveken keresztül csak mikor kiszolgáltatott helyzetbe terük valahogy megváltozott a gondolkodás .. de így szeretjük ezt a országot ugye :)

2018. dec. 25. 16:25
 13/27 anonim ***** válasza:
74%

Olyan alapon, ahogy a 18 év feletti gyerek elvárja, hogy eltartsák, meg még a nemtudomhányéves, aki a felbomlott párkapcsolatból visszaköltözik a szüleihez, magában vagy a gyerekeivel.

Egyébként nem ápolni köteles a gyerek, ezt nem is lehet kötelezővé tenni, max. a gondoskodást.

2018. dec. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
50%

Egy gyereket általában előre tudod, meddig kell pelenkázni. A szülődet ápolhatod 20 évig. Úgy, hogy neked semmi esélyed saját gyereket szülni.

Szerintem ez nem visszafizetés, ez büntetés.

2018. dec. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
83%

ma 14:01 Igen, képzeld, fürdettem anyámat évekig férfiként. Ebbe mi a perverz, ha rá van szorulva??


"nem láttam olyat hogy mondjuk egy madár ápolná a szüleit"

Értem én, te az állatok szintjén vagy.

Mások azért embernek érzik magukat.

2018. dec. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
88%

Az állatok elmarják a kölyküket, ha már tud önállóan enni.

Téged se tették utcára 5 évesen. Ugye?

2018. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
83%
Én ápoltam a végstádiumos rákos nagymamámat egyetemistaként, aztán az anyámat egy kisbaba édesanyjaként. Ma sem tennék máshogy. Én nem várok el semmit, de ez a normális.
2018. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező!

Ha tudták volna előre a szüleid, hogy ilyen nyomorult féreg leszel, még időben lehúztak volna a WC-n!

2018. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
38%
Már megint te vagy? Nem unod még az önsajnáltató, szülőfikázó krrdéseket? Neked már úgyis mindegy az emberiség selejtje vagy. Hidd el nem kell ápolnid a szüleid szerintem elég lesz nekik ha végre megszabadulnak tőled.
2018. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Igazából azt konzekvenciát vontam le h az ember a saját létörvényeit hazudtolja meg s én érzem magam megkárosítva h ebbe az országba kellet születnem.

S a másik ami folyik a mai társadalomban az hihetetlen arra gondoltam hogy nem egészséges amit csinálunk és sokszor az érzelmek kötik gúsba az embert.

Magyar országon kín létezni.

De csak itt lakom.

De jobban kijövök egy lengyel vagy hollandal... A saját családom kényszerített kellemetlen élethelyzetbe nem magamtól létezem ebből fakadóan nem tartozom senkinek. De hátrányosan érzem magam h ebből az országból kellett startolnom. És akkor végülis ezt kéne meghálálom. De ha küldök pénzt valamit kitalálok :). Másfelől ha tehetném ez az ország már nem létezne nyomorult az egész saját kínjuk sokszorozzák a rabszolgák de amire itt a legtöbb embert kitalálták az az adózó fogyasztó birka azt a funkciót maradéktalanúl betölt az itt jelenlévő többsége. Ez a társadalom rohad szellemileg anyagilag.De akkor nyílván ezt sokszorozni kell... Meg egy gyerekre bármit rálényszeríthetek meg elvárhatok mert én akartam gyereket. S nem önálló személyiség. Én csak annyit mondok csak azt csináljon gyereket akinek megvan minden feltétele s ne haszonként csináljunk gyereket hanem csak az adakozás szeretetéért. Más különben csak civakodás meg sok kellemetlenség lesz.

2018. dec. 26. 10:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!