Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog az hogy a barátom...

Milyen dolog az hogy a barátom apja "viccből" belenyúl a kajámba?

Figyelt kérdés
Elmentem a barátoméknál vacsorázni karácsonykor, mert meghívtak. Aztán egyszer csak az apja a saját villájával belenyúl a kajámba, hogy úgy egyszerűbb szétszedni a csirkehúst. Meg az apja azt mondta hogy szedjek az anyjának még a krumpliból.
2019. jan. 8. 09:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem paraszt, csak borsodi. Ami egyébként az irodalmi nyelv alapja. Gyökér.
2019. jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
Én sem értettem, hogy elment a barátjánál, felugrott a szemöldököm, hogy a szex hogy jön a vacsorához.
2019. jan. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
26%
Akkor zárkózzatok fel irodalomból.
2019. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azt hittem a cím alapján, azért nyúlt a kajádba, hogy vegyen belőle. De mint olvasom, "csak" szétszedte a csirkehúst.

A én barátom apja venne is a kajádból. Nem kérdezés nélkül, de olyan falánk, hogy mindenki tányérját gusztálja és gátlás nélkül kér belőle. Bárkiéből, bármikor, akivel egy kicsit is szorosabb kapcsolatban van. És persze mivel nem vagyok bunkó, mondom neki: persze. És belenyúl kézzel/villával és utána nyammog.

Gyomorforgató. Nem értem az ilyen embereket...

2019. jan. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!