Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne azt megértetni a...

Hogy lehetne azt megértetni a csalàdal hogy kisbalta meg fejsze nélkül teljesen meg vagyunk löve?

Figyelt kérdés
Hogy hiàba van egy csomó akàc fànk ha nem birok gyújtost vàgni se akkor bszhatom mert nem lehet igy begyújtani a kandallót. Igaz vékony akàc fàt hoztak de nem elég vekony ezt még vàgni kene ahhoz hogy jo legyen gyujtosnak es ha begyullad a kandallo es sok a paràzs rajta csak akkor lesz jó a jelenlegi vastagsàgú fa. Egyszeruen nem vesznek egyiket se, én nem tudok se autom nincs se jogsim nem tudok elhozni egy baltat vagy fejszet. Mondtam nekik rendeljunk a neten arra meg azt mondjak sok a szallitasi koltseg majd ök vesznek de végül sose vesznek. Bezzeg hulyesegekre arra nem sajnaljak a penzt. Gondoltam ra rendelek en a neten de nem igazan ertek hozza es felek hogy szrt veszek aztan meg majd hallgathatom hogy megmondtuk meg milyen szrt vettél. Szoval a lenyeg hiaba van egy csomo fànk megis majd megfagyok itthon mert nem birok begyujtani. Sajnos most en vagyok itthon es be kellenne valahogy gyujtani. De igy nem megy, reggel ota probalom folyamatosan. Mar olajat is ontottem ra, volt hogy begyulladt azt hittem jo lesz de aztan fogta magat es mar megint nem eg.

2019. jan. 25. 11:56
1 2 3 4
 11/36 kovpet ***** válasza:
90%

"Hat volt fejsze csak tonkrement mar regota"


Pontosan mi a baja?

2019. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen helyzetben nincs segítség. Mintha azt kellene megmondani az embernek, hogyan vegyen levegőt. Tuti trollkodás.
2019. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
93%

Hirtelen rákattintottam az OBI honlapjára: a 2000 Ft-os ár a reális. Fenti helyen kisbaltát 1400, 2600 és 4000 Ft-ért árulnak. Hosszú nyelű nagy fejszét 5000 Ft-tól, de gyújtós vágására a kisbalta elég, sőt szerintem célszerűbb is.

És az OBI szerintem nem is számít túl olcsónak.

Kérdező, te odáig egyáltalán eljutottál már, hogy gyakorizás közben egy ilyen barkácsbolt honlapján tájékozódtál volna az árakról?

2019. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
kisbalta 2000 ft ágfejsze 3000 forint ennyit igazán megér...
2019. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
96%
Mi gallyal, vékonyabb ágakkal szoktunk begyújtani. Persze fontos, hogy száraz legyen. Kis újságpapír, esetleg használt étolaj, ha nehezen gyulladna be. Akác gallyat mondjuk nem könnyű kézzel összetördelni, mert teli van tüskével. De mint ahogy fent is írták, nem olyan nagy összeg egy balta, és buszon el lehet hozni. Vegyél hozzá ráspolyt is, hogy tudd élezni.
2019. jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
91%

Na ne màr b+!

Nekünk gàzkazàn van kint ugyan, de van a műhelyben balta, fejsze, benzinmotoros fűrész, stíl, dekopír, sorolhatnàm mennyi minden.

Aki kertes hàzban él, ezek mind a minimumok.

Nyàron mi is hasítunk fàt, mert grillezni, bogràcsozni, a csúrdítóhoz kell.

Felszàllsz a buszra, elmész az OBI-ba vagy ami közel van, becsomagoltatod, kifizeted, és hazaviszed.

Te tényleg ilyen hülye vagy, vagy csak megjàtszod?

2019. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy meg begyújtani így is tudtál volna. Kimész a faházba, kotorsz össze apró darabokat, fakérget, stb. Ezekkel simán be lehet gyújtani.
2019. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
88%

"én nem tudok se autom nincs se jogsim nem tudok elhozni egy baltat vagy fejszet. "

És ahhoz miért kellene autó?

Tömegközlekedés csak van amivel eltudsz jutni a legközelebbi olyan településre, ahol tudsz venni fejszét vagy baltát.


"Sajnos most en vagyok itthon es be kellenne valahogy gyujtani."

És amikor nem vagy otthon? Útközben hazafelé nem tudsz "beugrani" egy vegyes/barkács vagy akármilyen boltba?


"Szoval a lenyeg hiaba van egy csomo fànk megis majd megfagyok itthon mert nem birok begyujtani. "

Erre nem tudok mit mondani. Szerintem a te hibád.


"ondoltam ra rendelek en a neten de nem igazan ertek hozza es felek hogy szrt veszek aztan meg majd hallgathatom hogy megmondtuk meg milyen szrt vettél. "

Igy meg hallgathatod, hogy még begyújtani se tudsz.

2019. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
94%

""Hat volt fejsze csak tonkrement mar regota"



Pontosan mi a baja?"


Szerintem csak 1 féleképpen tud tönkremenni egy fejsze. A nyele kiesett a fejből. (meg esetleg kimehet az éle)


Szóval elég életképtelen családról lehet szó. Vagy nagyon tehetséges, hogy egy fejszét is tönkre tudnak tenni...

2019. jan. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
85%
Emberek. Ráz a röhögés, a kommentek is csúcskategóriásak!
2019. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!