Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne azt megértetni a...

Hogy lehetne azt megértetni a csalàdal hogy kisbalta meg fejsze nélkül teljesen meg vagyunk löve?

Figyelt kérdés
Hogy hiàba van egy csomó akàc fànk ha nem birok gyújtost vàgni se akkor bszhatom mert nem lehet igy begyújtani a kandallót. Igaz vékony akàc fàt hoztak de nem elég vekony ezt még vàgni kene ahhoz hogy jo legyen gyujtosnak es ha begyullad a kandallo es sok a paràzs rajta csak akkor lesz jó a jelenlegi vastagsàgú fa. Egyszeruen nem vesznek egyiket se, én nem tudok se autom nincs se jogsim nem tudok elhozni egy baltat vagy fejszet. Mondtam nekik rendeljunk a neten arra meg azt mondjak sok a szallitasi koltseg majd ök vesznek de végül sose vesznek. Bezzeg hulyesegekre arra nem sajnaljak a penzt. Gondoltam ra rendelek en a neten de nem igazan ertek hozza es felek hogy szrt veszek aztan meg majd hallgathatom hogy megmondtuk meg milyen szrt vettél. Szoval a lenyeg hiaba van egy csomo fànk megis majd megfagyok itthon mert nem birok begyujtani. Sajnos most en vagyok itthon es be kellenne valahogy gyujtani. De igy nem megy, reggel ota probalom folyamatosan. Mar olajat is ontottem ra, volt hogy begyulladt azt hittem jo lesz de aztan fogta magat es mar megint nem eg.

2019. jan. 25. 11:56
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
77%

Veszett fejsze nyele. :(

36N

2019. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy kérdező leírása alapján kB egy Alaszkai tanyára képzelem, ahol több óra kemény autóút a legközelebbi kisváros.
2019. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Apró gallyal a legkönnyebb begyújtani

" Hogyan lehet egy fejsze rossz? " lehet szar fejszét venni, pláne nagyáruházban ahol semmitérő, szar fémből valók is szoktak lenni. Magyarán olyan gyenge hogy semmire sem alkalmas.

2019. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

A második legolcsóbb balta az árukeresőn, 1680 ft-tól. (600 grammos)

Előnyök

Rendkívűl jó az éle.


Hátrányok

A nyél kopik a balta tövében.


[link]

2019. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
14%
Nem olvastam végig minden választ,de őszintén szólva nem szeretnék ilyen stílusú emberrel baltával a kezében egy buszon találkozni. 😄
2019. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
0%

a másíik megoldás ezt nem értem mirt nem javasolta senki.

be lehet papírral is gyújtani akár vagy levéllel stb. nem kell mindenképp fa a gyújtóshoz.

2019. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Bal(ta)fék.

Istenemgyerele!

2019. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 kovpet ***** válasza:
Amúgy egy rendes késsel is lehet aprófát készíteni a begyújtáshoz. Az sincs vajon?
2019. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
77%
26-os és mit tesz a papírra? Mert egyből nem teheti rá a kugli nagy fát. A gyujtosra kell kicsit vastagabb fa,majd ha ez lángra kapott jöhet a vastag fa.
2019. jan. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%
nem érted? meggyújtja a papírt és úgy teszi rá
2019. jan. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!