Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne behajtani a...

Hogyan lehetne behajtani a pénzt a kislány javára? Államnak nem lenne kötelessége kifizetni?

Figyelt kérdés

7éve szétmentünk a párommal, van egy közös kislányunk, viszont 7éve nem fizet gyerektartást, bíróság által van meghatározva az összeg, végrehajtás alá van téve de semmivel nem vagyunk előrébb.


Számlája nincs, zárolva van forint nem megy rá, végrehajtó visszaküldte h nem tudnak vele mit kezdeni.


Az összeg csak hónapról hónapra nő.



Tehát 2019ben aki gyereket vállal majd le sem szarja azzal nem tudnak mit kezdeni?

Bejelentett munkahely sincs, alkalmi munkákkal tartja fent magát.

Telefont nem veszi fel, kontaktot nem akar létrehozni.



2019. jan. 26. 20:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
18%
Mar bocs de szerintem jol teszi a ferjed. Az ilyen harpia nokkel csak ezt lehet sajnos csinalni.
2019. jan. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

1. Nempontoztam le senkit


2. Nemtudhatod ki van a másik oldalt, ezért ne hárpiázz mert élve elégetem a családod

2019. jan. 27. 12:50
 13/16 A kérdező kommentje:
Hogy veszed a bátorságot ,hogy ismeretlenül nekem állsz gondolom fogalmad sincs a gyerek nevelésről es mi a gondoskodás egy anyának egyedül,legalább én tükörbe tudok nézni.szép napot.
2019. jan. 27. 13:31
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"Államnak nem lenne kötelessége kifizetni?"


Már bocs, de ezt neked kéne intézned. Vagy azt várod, hogy csengetnek nálad a pénzzel? Te mit tettél az ügy érdekében?

2019. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 kupon73 válasza:
86%

'2. Nemtudhatod ki van a másik oldalt, ezért ne hárpiázz mert élve elégetem a családod'


Éééés ennek adtak gyermek felügyeletijogot???

2019. febr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
19%
#15 Az anya mindenképp megkapja. Még akkor is, ha inkább el kellene venni tőle. Az apának semmiképpen sem ítélik. Viszont sokszor a gyerek, saját akaratából költözik az apához.
2019. febr. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!