Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám bántotta volna anyámat?...

Apám bántotta volna anyámat? Hogyan derítsem ki mi történt?

Figyelt kérdés
Kb. 2 órája történt a dolog, hogy elmentem kutyát sétáltatni és miután visszaértem beszélni szerettem volna anyámmal, de apám nem engedett be a szobába, még sose csinált ilyet elém állt az ajtóba és ordibálni kezdett velem, hogy nem mehetek be. Az ajtó nyitva volt és annyit láttam, hogy anyám ül az ágyon kezében egy csomó zsebkendővel és direkt a fal felé fordult, hogy ne lássam, utána pedig apám rázárta az ajtót (nem kulcssal). Az első gondolotam az volt, hogy lehet bántotta, vagy elég csúnyán veszekedtek. Tudomáson szerint minden rendben van köztük, de ez nagyon kiakasztó volt.
2019. jan. 27. 19:47
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
67%

A legjobb lenne, ha megkérdeznéd anyukádat amikor kettesben lesztek.

De ha nem kérdezel semmit, akkor légy résen. Figyeld a szüleid közti kommunikációt, az egymáshoz való reakcióikat. Ezekből sok minden leszűrhető.

Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni.

Az is lehet, hogy anyukád azért sírt, mert pl apukád megcsalta, most meg lebukott. Ha verné anyukádat az már kiderült volna.

2019. jan. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
81%

A kérdésböl semmiképpen sem következik, hogy az apa bántotta volna az anyát, föleg, hogy a kérdezö szerint "minden rendben van köztük", szóval ezt a feltételezést nem is érdemes komolyan venni.

Valószínübb, hogy vagy valami nagyobb vitájuk volt, vagy valami egyéb miatt sírt az anyja - és ez az, ami nem a gyerekre tartozik.

2019. jan. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
47%
Hát szerintem ha már a gondolat felmerül benned akkor van alapja a feltételezésednek.
2019. jan. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 Karena26 ***** válasza:
8%

Ne kérdezd meg anyukádat semmiképpen!!!


Na alázd meg azzal még jobban, hogy tudod, valami gond volt köztük!!!


Ha meg csak tényleg valami intim dolog volt a szüleid között, ne hozd őket kellemetlen helyzetbe emiatt!!!


Ha apukád bántotta anyukádat, akkor lesznek jelei az arcán. De akkor se kérdezz tőle semmit, csinálj úgy, mint ha nem vennéd észre!!! Ne szégyenítsd meg édesanyádat még jobban!!! Ha bármi baj van köztük, az az ő dolguk, felnőtt emberek, te pedig a gyerekük, nem fordítva! Majd megoldják.


És eszedbe ne jusson belefolyni a szüleid konfliktusába, egyik oldalon sem, mert csak elmérgesíted a köztük lévő helyzetet! (Erre mindig emlékeztet engem édesanyám orra. :()


Ha a szülők közötti konfliktusba belefolyik a gyerekük, akkor mindig a gyerek jár a legrosszabbul!

2019. jan. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
80%
24. Milyen válasz ez? Akkor ha a faterja szétveri az anyja fejét akkor csak nézzen át rajta mint ha észre sem venné? IGEN IS Ő IS A CSALÁDHOZ TARTOZIK, HA AZ ANYJÁT ÜTI AZ APJA NEKI IS TUDNI KELL RÓLA!
2019. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
13%

Ez most nagyon sokat elárult az itteniekről.

Élből elítélték az apát, ész, ok, és gondolkodás nélkül. Itt egy férfi tényleg csak rossz lehet. Nagy baj van az itt sok nő fejében.


Semmi közöd hozzá, még ha bántotta akkor sem. Max ha rendszeres lesz, de az sem fog ok nélkül történni. Ráadásul ha bántotta is, akkor sem tudod az okokat, persze nem vagyok naív tudom, hogy nem is érdekel. Lehet apád most tudta meg, hogy nem is tőle vagy, és anyád felsorolni sem tudja, hogy kik lehetnek az apáid, de attól még anyuci a szegény áldozat. Az itteni nők szerint biztosan.

Ha ennyire érdekel, akkor kérdezd meg tőlük. De ne itt érdeklődj, mert itt csak vádaskodni tudnak, te meg csak találgatsz, és beképzelsz nem létező dolgokat. Tönkretéve ezzel az egész családodat, mert ők meg nem tudják, hogy mi a bajod. Főleg ha anyád, csak a szex nyomait törölgette magáról...

2019. jan. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
52%

"Ez most nagyon sokat elárult az itteniekről.


Élből elítélték az apát, ész, ok, és gondolkodás nélkül. Itt egy férfi tényleg csak rossz lehet. Nagy baj van az itt sok nő fejében.



Semmi közöd hozzá, még ha bántotta akkor sem. Max ha rendszeres lesz, de az sem fog ok nélkül történni. Ráadásul ha bántotta is, akkor sem tudod az okokat, persze nem vagyok naív tudom, hogy nem is érdekel."


Nem ez rólad árul el sok mindent. Szóval tökre rendben van ha egy férfi ver egy nőt.mert az úgyis csak okkal lehet? Te beteg vagy....Rühellem az ilyeneket akik látatlanban az agresszort védik, de a nő az biztos szemét, meg megérdemelte... Egy kib.aszott embernek sincs joga kezet emelni a másikra, hacsak nem önvédelemről van szó, vagy a gyermeke, családja megóvásáról.

2019. jan. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
42%

Én meg az ilyeneket rühellem. Honnét veszed, hogy nem önvédelem volt? A legtöbb nő, bátran, bárhol, bármikor megüt egy férfit, aztán meg sivákol, ha visszakapja.

Te pont ilyen lehetsz. Látatlanban támadsz, hisztizel, és ha elérnél még ütnél is. Persze hogy nem tetszik, ha visszakapod...

2019. jan. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim válasza:
89%
Kiderült,mi történt?
2019. jan. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

Azóta megbeszéltük :)

ezt így szó szerint nem mondták ki, de csak szexeltek és én rosszkor értem haza

2019. jan. 29. 16:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!