Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám bántotta volna anyámat?...

Apám bántotta volna anyámat? Hogyan derítsem ki mi történt?

Figyelt kérdés
Kb. 2 órája történt a dolog, hogy elmentem kutyát sétáltatni és miután visszaértem beszélni szerettem volna anyámmal, de apám nem engedett be a szobába, még sose csinált ilyet elém állt az ajtóba és ordibálni kezdett velem, hogy nem mehetek be. Az ajtó nyitva volt és annyit láttam, hogy anyám ül az ágyon kezében egy csomó zsebkendővel és direkt a fal felé fordult, hogy ne lássam, utána pedig apám rázárta az ajtót (nem kulcssal). Az első gondolotam az volt, hogy lehet bántotta, vagy elég csúnyán veszekedtek. Tudomáson szerint minden rendben van köztük, de ez nagyon kiakasztó volt.
2019. jan. 27. 19:47
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
77%
Ugye-ugye???? Pedig hogy lepontoztatok! (13-as vagyok)
2019. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
34%

Ez most sokat számít, hogy kiírtad.


Nos hölgyeim, akik megint, ész és bizonyíték nélkül, elítéltétek a férfiakat, most hol vagytok? Akik erőszakoskodást mondtak, azokat felpontoztátok, akik védeni merték a férfit, azokat lepontoztátok. Megint ment a sivákolás, és megint tévedtetek. Jobb lesz, ha töröltetitek a teljes kérdést, mert ekkora szégyen nem maradhat kint, a nyilvánosság előtt.


És igen, még ha rühelled is, ez most nagyon sokat elárult az itteniekről...


Kérdező! Most láttad milyen válaszokat kapsz itt. A továbbiakban kezel így ezt a helyet. Sokan fognak még uszítani apád ellen, ha esetleg fiú lennél, akkor majd tapasztalod is az ellenséges légkört a nőktől. Lánynak gondollak, így csak arra kérlek, hogy ne legyél olyan, amit a "világ" elvár tőled. A férfiak nem rosszak, és nem csak ők felelősek a világ összes bűnéért...

2019. jan. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
64%

Utolso tapsot neked,1 tévédes a 100bol,mekkora dolog.

58N

2019. jan. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
41%

Ha csak egy lenne, akkor nem szóltam volna.

Max 1-szer van igazatok a 100-ból. Csak nem derül ki, vagy nem veszitek tudomásul.

2019. jan. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
79%

100bol egy,gyere el és olvasd át a bántalmazottak nők gyerekek statisztikáját,ebben dolgozom,nem csak egy az sajnos... De persze csendben kéne türni a férfi uraságtól mindent az lenne nektek a kánaán.. :)

58N

2019. jan. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
68%
Mit vársz egy fa.sztól utolsó? Ha a férj-apa kicsit betöri az asszony meg a gyerek fejét, az ilyen primitív barmok szerint az biztos okkal van..
2019. jan. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
0%

Olvastam ilyeneket. Nálatok már az is bántalmazásnak számít, ha a férfi nem a küszöb alatt csúszik be, vagy nem ad elég pénzt az asszonynak, vagy ne adja isten, saját véleményt mer alkotni, amit nem átall kimondani is.

Így már legalább értem, hogy miért látsz rémeket mindenhol. Szakmai ártalom. Nem lennék a helyedben, és azoknak sem, akik vakon rád hallgatnak.

De nézd át azt a híres statisztikádat, amiről tudjuk, hogy köze nincs a valósághoz, de úgy, hogy egyenlőként kezeled a férfiakat, és a nőket. Aztán majd meglátod, hogy a leírásotokat komolyan véve, sokkal több nő bántalmaz férfit, mint fordítva. Csak sajnos ezt a nők büntetlenül megtehetik, mert a férfiakkal nem törődik senki. Sőt még bántják is őket, kiröhögve, ha segítséget mernének kérni, vagy ha el merik mondani valakinek.

Azt nem vitatom, hogy a férfi átlagban nagyobbat tud ütni, és ellenzem is, nem is szabad megengedni, de akkor a nőknek se engedjétek meg! Viszont a nők terrorja, sokkal rosszabb, és gyakoribb, jóval nagyobb károkat okozva. Többek között a fehér ember kihalását is... Amíg a tv-ben, nyilvánosan üthet, alázhat egy nő egy férfit, majd ha a férfi meg meri védeni magát, és ezek után még őt bántják, addig bőven női terror van.

2019. jan. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

#36 "Mit vársz" Igen, még a villám sem véletlen csap be sehova. Tehát minden okkal történik.

A trágárkodásoddal meg megint csak magadat minősítetted. Amivel engem bántalmazol, tehát semmivel sem vagy különb, azoknál, akiket ész nélkül elítélsz. Max annak hiszed magad, de most is tévedsz.

2019. jan. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Fordulj szakemberhez,nem bántásból,de vmi nagyon bekattant a tornyodban.. :O

58N

2019. jan. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

#39 Na ez már nagyon szánalmas. Még azt sem nézted meg, hogy tőlem idézel, nekem...

Nem (csak) nálam van nagy baj...

2019. jan. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!