Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám bántotta volna anyámat?...

Apám bántotta volna anyámat? Hogyan derítsem ki mi történt?

Figyelt kérdés
Kb. 2 órája történt a dolog, hogy elmentem kutyát sétáltatni és miután visszaértem beszélni szerettem volna anyámmal, de apám nem engedett be a szobába, még sose csinált ilyet elém állt az ajtóba és ordibálni kezdett velem, hogy nem mehetek be. Az ajtó nyitva volt és annyit láttam, hogy anyám ül az ágyon kezében egy csomó zsebkendővel és direkt a fal felé fordult, hogy ne lássam, utána pedig apám rázárta az ajtót (nem kulcssal). Az első gondolotam az volt, hogy lehet bántotta, vagy elég csúnyán veszekedtek. Tudomáson szerint minden rendben van köztük, de ez nagyon kiakasztó volt.
2019. jan. 27. 19:47
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
33%

Gondolom a csecsemőnket is okkal verte meg a drága párom,exem.. Ja gondolom szerinted okkal kap verést egy pici baba,mert zavarja a drága pasit a sirás,és mert nem teszem szét a lábam neki vezény szóra dobom ki a szoptatós babát a kezemből hogy őt kielégítsem.. Szánalmas férfi imitátorok vagytok..

36N

2019. jan. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Ez is ok. Természetesen, nem elfogadható, és főleg nem tolerálható!

Ne forgassátok ki a szavaimat, egy szóval sem mondtam, hogy ez a viselkedés nem elítélendő. DE mindkét nem részéről.

Most én is mondjam azt, hogy rossz anya az összes nő, csak mert vannak olyanok köztük, akik megölték az újszülött gyermeküket??? Vagy ribinek hívjalak benneteket, mert nagyon sok nő az??? Gondolkodjatok már!!!


Nagyon sajnálom, ami veled, és a babáddal történt. Remélem leléptél már. Ez soha nem ismétlődhet meg! De attól még nem minden férfi ilyen, csak mert te egy ilyent vettél férjül. El is válhatsz tőle, remélem meg is tetted. De azért jó lenne hallani az ő verzióját is. Kívánom, hogy hamar legyetek túl rajta.


Most meg mind a ketten gondoljatok bele, hogy csak a kérdező saját akaratán múlott, hogy nem ziláltátok szét az amúgy kellemes családját. Tizenéves gyerekként, több esze volt, mint nektek együtt, két felnőtt nőnek, akiket elvakít az értelmetlen gyűlölet. Még belegondolni is rossz, hogy mi történt volna akkor, ha rátok hallgat. Elhatározza magában, hogy az apja bántalmazza az anyját. (Már az is baj, hogy mindenhol ezt hallja, és ez jutott elsőre eszébe, a valóság helyett, ami nagyon kézen fekvő, és érezhető volt.) Elkezd bunkózni apucival, és sajnálni anyucit. Addig provokálva, terrorizálva az ártatlan apját, amíg az teljesen össze nem törik, és tényleg kiakad, mert egyszerűen elképzelni sem tudja, hogy miért bántja a lánya (fia). Előbb utóbb elszakad a cérna nála. Majd elzárja a pénz csapot, mert ugye mást nem tehet. Igaz a leírás szerint már ez is erőszak, ha lánya van, de ha fia akkor nem számít. Erről ennyit... Ettől még nagyobb cirkusz lesz. Talán kap a gyerek egy pofont is, miután többször ordított az apjával, és csapta rá az ajtót. Ekkor már kiabálnátok, hogy "látod igazam van, erőszakos!!!". Csakhogy ezt az erőszakot ti váltottátok ki belőle. Magyarul, a ti tettétek tönkre, és generáltátok a problémát! NEM, NEM GENETIKA, MEG SE PRÓBÁLD! Utána meg elítélitek, mert olyan lett, amilyenné tettétek. Ez manapság nagy divat.


Értsétek meg, hogy súlya van minden szónak! Most a kérdező családja megúszta, mert okos gyerek. De vajon hány családot döntöttetek már romba, csak mert minden férfiben rosszat vizionáltok? Tudtok tükörbe nézni? Mert ez bizony a ti felelősségetek, még akkor is, ha más bűnhődik miatta.

2019. jan. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

De azért jó lenne hallani az ő verzióját is. Kívánom, hogy hamar legyetek túl rajta.

Az ő verzioja h a nő csak ágybetét cseléd,a beetetésnél ő volt a legcukibb... És szoptattam,nem fogom kidobni a kezemből mert neki épp akkor van szexelhetnékje,igen leléptem,és soha többet nem kell egy férfi se,egy életre megtanultam a leckét,jobb egyedül,felnevelem a lányom,békében. Béke,nyugalom, többet ér :)

36N

2019. jan. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Ha te mondod, akkor az nem az ő verziója. Az a te verziód.

Összegezve, egyetlen férfi alapján megítélted az összes többit. Nem vagyok hajlandó bántani téged. Anya vagy, ez nekem elég. De azt tudnod kell, hogy rasszista vagy. Mert ez kőkemény rasszizmus, és férfifóbia. Akkor biztos azt is szeretnék, ha ribizlinek tartanálak. Mert a te gondolatmeneted alapján az vagy.

Ne bántsd tovább magad. Leléptél, jól tetted. A szex úgyis hiányozni fog. És itt dönthetsz. Igazat adsz nekem, és ribi leszel, vagy inkább találsz magadnak egy férfit, aki a társad lesz. Te döntesz. De csak a saját életedről van jogod dönteni. Csak remélni merem, hogy nem akarod, hogy a lányod úgy nőjön fel, hogy gyűlöli a férfiakat. Mert akkor bizony csak egy kutya lesz az unokád...

2019. jan. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
0%

Nem fogok a gyerekem nyakára mozaik pasikat hurcolni h na ő majd jobb lesz,ő majd nem üt oda,v üti meg öt is,egyszer befürödtem,és látom magam körül,inkább egyedül leszek ribi,de mondom van nyugalmunk,és nem lesz férfi gyülőlö lányom,de nem is fog maGA körül mozaik pasikat látni h ez a minta,de nem is hiszem eleve h a gyerekek érdeke h évente anyu uj aput visz haza,apu meg uj anyukákat.. A dugás meg nem mindnkinek életcél.

36N

2019. jan. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Pont erről beszélek. Csak egyet vigyél haza, az utolsót. Ha egyedül neveled, ezzel a felfogással, akkor tényleg egy csivava lesz az unokád.

Szex nélkül nem fogod bírni. Látni, tudni fogja, nem tudod eltitkolni elötte sem, hogy hetente, havonta, évente, teljesen mindegy, más férfiak ágyában kötsz ki. Ebből arra fog következtetni, hogy ez a normális. Tehát ő is ribi lesz. Azt mondjuk elisnerem, hogy most ez sokkal nagyobb divat, és fontosabb életcél, mint a gyerek szülés...

Ezt hiába fogod a "szemét" férfiakra. Ez a te saját döntésed.

2019. jan. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!